Sunday , 16 June 2019

19 мільйонів $ Bitcoin вражають аукціонний майданчик в Австралії

SUBASTA

Цінність більше ніж 19 мільйонів $ Bitcoin тепер продається на аукціоні на громадському продажі, за яким спостерігає професійна сервісна фірма Ernst & Young.

Оголошений 30-го травня, аукціон знаходить в E & Y, який продає 24,518 BTC з аукціону (вартістю приблизно $ 19 мільйонів в прес-таймі) за 48-годинний період, який почався в 0:01 сьогодні. Як раніше повідомляється, Bitcoin були конфісковані офіційними особами через законодавство примусового здійснення у австралійського місцевого жителя в кінці 2014 року в зв’язку з розслідуванням наркотиків.

Але з Bitcoin, що торгується на дворічних верхніх рівнях, ще не відомо число цікавляться цим аукціоном і чи будуть досягнуті цифри, подібні американським аукціонам.

До сих пір був ідентифікований лише один учасник, який вказав, що він введе дану подія як частину послуги покупки Bitcoin Binary Financial в Силіконовій долині.

Американські аукціонні учасники, включаючи itBit і Pantera Capital сказали, що вони не будуть вводити пропозиції, в той час як нью-йоркська Genesis Mining і Cumberland Mining не реагувала на запити про додаткову інформацію в прес-таймі. (E & Y відмовлявся надавати розуміння числа що беруть участь учасників торгів).

У той час як висока ціна Bitcoin на аукціоні може здаватися вірогідним засобом залякування, другий керуючий партнер Гаррі Ех вказав, що аукціонні майданчики могли виявитися спокусливою позабіржовою торговельною фірмою Bitcoin, яка з усіх сил намагається отримати в результаті пошуку вимогу, що походить від недавньої прибутку Bitcoin.

Ех сказав:

“Ми хочемо допомогти нашим клієнтам накопичувати більше Bitcoin. Прямо зараз отримання будь-якого доступу, де Ви можете купити Bitcoin без величезної націнки, є перевагою “.

Джерела припустили, що покупці OTC тепер платять на 2% вище ринкових цін, маючи на увазі ціну на рівні 748 $, розпродані обміни Bitcoin будуть торгуватися на рівні вищезгаданих 760 $.

Ціна Bitcoin бачила швидку оцінку в останні тижні перед давно запланованою мережевою зміною, названою скороченням удвічі. Хоча експерти обговорюють точний стимул зростання цін, скорочення вдвічі довго представляло інтерес для спекулянтів, оскільки це вказує на з’явлення нових Bitcoin, що карбувались щоденним зниженням на 50%.

У той час як перший аукціон Bitcoin викликав глобальний інтерес внаслідок участі американського уряду, наступні аукціони в основному не перебільшили інтерес ЗМІ і учасників торгів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *