Tuesday , 11 December 2018

25% нодів по всьому світу модернізовані для SegWit

next-step-780x250

На даний час 25% нодів по всьому світу працює з кодом для Segregated Witness.

Запропоноване в кінці минулого року в якості засобу для масштабування мережі Bitcoin, оновлення було випущено в минулому місяці спільнотою добровольців Bitcoin Core у своїй останній версії програмного забезпечення. SegWit був висунутий в якості рішення питання зі збільшенням пропускної спроможності мережі транзакцій без збільшення граничного розміру блоку, і викликав неоднозначні відгуки з боку спільноти.

Мережі даних свідчать про те, що версії програмного забезпечення, які включають SegWit в даний час найбільш широко використовуються.

Bitnodes звітує про те, що трохи більше 25% від Bitcoin нодів, працюють на останній версії основного програмного забезпечення – 0.13.1 – яка включає в себе код для SegWit. За підрахунками служби даних, 1,362 нодів із загального числа 5,436, підключених до мережі Bitcoin, наразі готові до оновлення.

Для порівняння, 1,204 ноди, що становить приблизно 22% мережі, працюють з версією 0.12.1, в той час коли 964 або майже 18% працюють на 0.13.0.

З альтернативною реалізацією Bitcoin Unlimited, що дозволяє операторам встановлювати свої власні змінні розміри блоку, в даний час працюють 5,6% мережі, або 306 нодів.

Незважаючи на підтримку з боку чверті всіх нодів, SegWit ще не активовано через мережу. Для того, щоб це відбулось, 95% всіх Bitcoin майнерів мають прийняти програмне забезпечення, з подальшим періодом очікування, що становить 2,016 блоків транзакцій.

Насправді процес підтримки SegWit як очікується, почнеться десь близько 19-го листопада, хоча раніше реліз був запланований на 15 число цього місяця. У той же час, провайдери Bitcoin гаманців та інші компанії вже почали закладати фундамент для підтримки оновлення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *