Thursday , 25 April 2019

47% Населення Південної Африки Планує Інвестувати в Криптовалюти в 2018

Південна Африка має найскладніший економічний і фінансовий сектор на континенті, і її громадяни вже підігріті ідеєю інвестування і торгівлі криптовалютами – не дивлячись на стурбованість навколишнього світу з приводу регулювання таких децентралізованих фінансових активів.

Під час опитування MyBroadband 2018, який завершився в квітні, стало відомо про те, що все більше південноафриканців, що ніколи раніше не користувалися криптовалютами, планують інвестувати в них. Шляхи інвестування у кожного свої – безпосередня купівля активів або вкладання в обладнання для майнінгу.

«З опитаних респондентів, які не володіють або які ніколи не володіли криптовалютами, майже 50% заявили, що планують інвестувати в один з аспектів криптовалют або кріптодобичі в 2018 році», – повідомляє MyBroadband tech – новинний і дослідницький ресурс.

Близько 25% респондентів опитування MyBroadband «вже інвестують в криптовалюти», а біля «15% будуть інвестувати в криптовалюти і кріптодобичу». Ще 7% сказали, що вони будуть інвестувати тільки в майнінг.

Кліффа Деккер Хофмайер (Cliffe Dekker Hofmeyer) говорить, що недавнє рішення, прийняте Південноафриканським управлінням по доходах (SARS) для налообложенія криптовалюти, було «очікуваним» через «зростаючу популярность криптовалют в Південній Африці і в світлі відсутності законодавства, що стосується оподаткування та регулювання» віртуальних валют.

Згідно з повідомленнями, торгівля криптовалютами має високу активність в Південній Африці, і деякі ресторани і підприємства вже приймають віртуальні валюти для платежів. Інші африканські країни, такі як Зімбабве, ухилилися від визнання торгівлі в біткоінах, незважаючи на те, що віртуальні валюти все в більшій мірі сприяють зростанню ліквідності і нестачі іноземної валюти для міжнародних транзакцій.

Check Also

На Amazon тепер доступні покупки з Bitcoin за допомогою Lightning

Біткоін користувачі тепер можуть використовувати мережу Lightning для здійснення покупок на сайтах електронної комерції, таких …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *