Thursday , 19 April 2018

70% Bitcoin хешрейта сигналізує Segwit2x

16 червня альфа-код для рішення масштабування  Segwit2x був випущений публіці після підтримки плану великою кількістю майнінг пулів. З тих пір значна більшість майнерів, які підтримують дорожню карту Segwit2x, почали сигналізувати своїм хешрейтом.

18 червня майнінг пул Bitfury почав сигналізувати про нью-йоркську угоду, використовуючи призовні літери «NYA» в своїх здобутих блоках. Вже на наступний день значна більшість майнерів також почали демонструвати підтримку плану Segwit2x. На даний момент майнінг пули, які підтримують угоду, сигналізуючи про NYA в своїх блоках, це Antpool, Bitcoin.com, Bixin, BTC.com, BTC.top, F2pool, Viabtc і 1hash. Обсяг підтримки угоди Segwit2x близький до 70% хешрейта мережі.

Організатор Segwit2x, Баррі Сільберт, щодня звітує про прогрес в своєму твіттері.

Ідея Segwit2x була вперше представлена ​​головним розробником Rootstock Серхіо Лернером. З тих пір багато майнерів і підприємств в біткоін індустрії підписали пакт на конференції Consensus в Нью-Йорку минулого місяця.

Недавнє оголошення на Reddit, в якому детально описано, як працює Segwit2x, дає відмінне пояснення всього процесу. По суті, якщо є достатня підтримка Segwit2x хешрейтом, яка досягає 80% протягом періоду сигналізації 336 блоків, то буде заблокований Segregated Witness. Потім протокол активується після наступних 336 блоків для тих, хто запускає реалізацію Segwit2x. На Reddit також пояснюється, як наступний хардфорк після Segwit буде реалізований в основній мережі.

На форумах і в соціальних мережах в біткоін співтоваристві по обидва боки ведуться дискусії, і є досить багато користувачів, які згодні з планом Segwit2x. З іншого боку, є і ті, хто категорично не згоден з ідеєю такого компромісу. Однак, схоже, переважна більшість майнінг пулів, і багато компаній, орієнтованих на біткоін, просуваються вперед з Segwit2x, незважаючи на коментарі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *