Monday , 22 April 2019

79% падіння Bitcoin – найменша корекція на сьогоднішній день

Bitcoin (BTC) на сьогоднішній день пережив п’ять основних поправок, а поточний ведмежий ринок 2018 року є найменшою серйозною корекцією на сьогоднішній день.

За останні одинадцять місяців BTC впав на 79,7%, так як його ціна знизилася з $ 19 500 до $ 4 035.

21 листопада Bitcoin зазнав різке зниження з $ 4,500 до $ 4,050 на біржах з обміном фіат-криптовалюта, таких як Kraken і Coinbase. Домінуюча криптовалюта швидко відновилася до $ 4500, але раптове різке падіння до рівня підтримки в $ 4 000 поставило BTC близько до досягнення 80% падіння з його рекордного максимуму.

Протягом останніх дев’яти років BTC пережив чотири великих корекції, виключаючи ведмежий ринок 2018 року. У 2011, 2013 і 2015 роках біткоін зафіксував зниження від 82,6% до 94,3%, скоротившись в середньому на 85,3%.

Щоб BTC зафіксував 85% втрату від свого рекордного максимуму, він мав би впасти до $ 2950. Але на рівні     $4000 все ще спостерігається сильна підтримка. Навіть якщо BTC впаде до $ 2950, ​​падіння на 85% від його рекордного максимуму – це тільки середня втрата BTC, зафіксована в останніх чотирьох основних корекціях.

Попередні корекції можна розглядати як посилання, які можуть дати інформацію про те, коли поточний ведмежий ринок може закінчитися. Проте, ринкові умови, інфраструктура і поінформованість значно відрізняються від 2011, 2013 і 2015 років.

79% зниження ціни BTC з $ 19 500, як кажуть, обумовлено головним чином відсутністю ліквідності на ринках Bitcoin. Виконавчий директор торгового гіганта Susquehanna Барт Сміт зазначив, що немає ніяких життєздатних інвестиційних можливостей для звичайного роздрібного торговця. Як і раніше складно, без особливих ноу-хау, інвестувати в криптовалютний ринок.

У 2015 році, крім деяких заяв про купівлю-продаж, не було ознак великої фінансової установи, банку або керуючого активами для інтеграції основних криптовалют для поліпшення зручності використання і доступності класу активів.

Цього року Fidelity, четвертий за величиною керуючий активами в світі, і ICE, материнська компанія Нью-Йоркської фондової біржі, представили Fidelity Digital Assets і Bakkt, щоб допомогти як роздрібним інвесторам, так і інституціональним інвесторам в традиційному фінансовому секторі інвестувати в криптовалюти.

Короткострокова цінова тенденція криптовалюти не дозволяє точно відобразити останні одинадцять місяців позитивних подій в криптовалютному секторі, і з цієї причини високопоставлені інвестори, такі як мільярдер Тім Дрейпер, Майк Новограц і виконавчий директор Susquehanna Барт Сміт, залишаються оптимістичними щодо довгострокової тенденції Bitcoin.

$ 4000 – це дно?

Поки що рано стверджувати, що криптовалютний ринок досяг свого дна і що BTC стабілізувався в ціновому діапазоні від $ 4000 до $ 4500.

Залежно від короткострокової цінової тенденції BTC протягом усього листопада кілька потенційних каталізаторів, таких як Bakkt і рішення Bitcoin ETF в лютому, можуть спровокувати період накопичення протягом першого кварталу 2019 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *