Sunday , 26 May 2019

8 200 біткоінів переведено з гаманця Mt. Gox, ефект доміно на кріпторинку

Довірена особа Mt. Gox, якій було доручено продати близько 200 000 біткоінів після банкрутства нині неіснуючої біржі Mt. Gox, швидше за все разом скинув на ринок 8 200 ВТС.

Ефект доміно

Як повідомляло CCN, вкладник Fast Money з CNBC і засновник BKCM Брайан Келлі заявив, що вхід великих фінансових установ і банків в ринок кріптовалют може дозволити кріптовалютному ринку збільшити свою вартість і крітповалюти зможуть розглядатися як новий клас активів.

В даний час Келлі заявляє, що криптовалюта є інструментами “на пред’явника”, і на інституційні гроші складно входити в ринок.

За логікою Келлі, кріптовалютний ринок дуже нестійкий, і його щоденний обсяг торгів відносно низький у порівнянні з іншими традиційними активами і ринками, такими як NASDAQ і золото. Таким чином, рух коштів в розмірі менше мільярда доларів може кардинально вплинути на ринок особливо якщо це великі ставки в біржовій склянці на публічних біржах.

За останні кілька місяців, незважаючи на критику кріптовалютного ринку, довірена особа Mt. Gox продовжувала продавати масивні частини активів в біткоінах на крипто-біржах, навіть визнаючи, що продаж десятків тисяч біткоінів може легко змістити риночну ціну, яка і без того сильно волатильна.

Сьогодні, 11 травня, в різних звітах було висловлено припущення про те, що недавнє падіння цін на біткоіни і інші криптовалюти було викликано цим продажем активів Mt. Gox. Піклувальник Mt. Gox пересилав близько 2000 біткоінів на годину, відправивши більше 8 000 біткоінів в цілому за останні 24 години. З огляду на те, що попечителю Mt. Gox було доручено продати більше 200 000 біткоінів і конвертувати їх в японську ієну місцевими фінансовими органами, очевидно, що будь-який зовнішній рух коштів Mt. Gox, означає те, що вони продаються на біржах.

Позабіржовий  ринок

Подібно до того, як більшість інституційних трейдерів і роздрібних інвесторів купують і продають великі партії криптовалют, піклувальник Mt. Gox може використовувати позабіржовий (OTC) ринок і безпосередньо мати справу з великими інвесторами, які готові купувати тисячі біткоінів.

Замість цього, піклувальник Mt. Gox вирішив продати свої кошти на біржах криптовалют, створивши ефект доміно на всіх основних біржах.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *