Sunday , 24 March 2019

86% коїнів зараз коштують менше, ніж їх первісна ціна біржового лістингу

Ernst & Young (EY) опублікували звіт про ефективність діяльності ICO за останній рік. Передбачувано, що в зв’язку з ведмежим ринком криптовалют, тренд був на зниження вартості токенов.

EY випустили звіт про ICO ще в грудні 2017 року, який включав в цілому 372 проектів. В рамках цих проектів було 110 відомих ICO, на які припадало 87 відсотків усіх коштів, зібраних серед усіх проаналізованих проектів. Вони назвали цю колекцію більш успішних проектів «Класом 2017 року». У своєму останньому звіті, випущеному на цьому тижні, вони вивчили, де цей клас зараз в плані цінності і прогресу.

капіталізація криптовалют
Капіталізація криптовалют

На жаль, якщо б ви склали собі інвестиційний портфель з “Класу 2017 року”, то ви б втратили близько двох третин ваших інвестицій щодо першої вартості продажу. І, що більш важливо, з огляду на більш широкий ринковий спадний тренд, тільки 25 з 110 проектів мають будь-якої робочий продукт або прототип. 86% коинов зараз коштують менше, ніж їх первісна ціна біржового лістингу.

Вкладання в ICO-токени не краще, ніж інвестиція безпосередньо в Еthereum

13-сторінкова презентація, доступна в Інтернеті, вказує, що навіть найуспішніші з проектів не перевершили в зростанні ethereum, який має велику ступінь розвитку, підтримки і ринкової капіталізації.

Ethereum
Ціна Ethereum

Однак, не дивлячись на погану роботу з боку проектів, не схоже, що в 2018 році пропав попит на нові проекти. З початку цього року інвестиції в блокчейн і крипто-проекти перевищили 15 мільярдів доларів США. Більшість з цих грошей були залучені через ICO, а деякі – через більш традиційний венчурний капітал.

Ніхто, інвестуючи в криптовалюти, не здивується, дізнавшись, що термін повернення інвестицій був довгим, або що більшість проектів не вдасться. Так само, як і в бумі доткомів два десятиліття тому, було набагато більше тих, хто програв, ніж переможців. Більше уваги викликає той факт, що так мало проектів, мабуть, створюють продукти.

Check Also

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *