Sunday , 22 July 2018

Acinq запускає Lightning Network Android гаманець

Недавня демо-версія Lightning Network тестувалася Bitfury на головній мережі Bitcoin минулого тижня. Тепер біткоін компанія Acinq запустила свій Android гаманець «Eclair» на основі Lightning Network, тому що компанія вважає, що Segwit «схоже, знаходиться на межі активації».

Acinq хоче зробити Lightning Network (LN) «зручною для користувача». На цьому тижні стартап запустив свій гаманець Eclair для ОС Android, який тепер доступний через Google Play. Acinq каже, що гаманець представляє собою “легкий” біткоін-клієнт, а LN реалізована в якості опції. Крім того, коли Segwit активується, гаманець буде використовувати даний протокол для подальшої реалізації можливостей LN.

«Усі транзакції в мережі, відправлені цим гаманцем, є транзакціями segwit, отже вони відрізняються низькими комісіями в порівнянні зі звичайними транзакціями», – пояснює Acinq. «Звичайно, оскільки segwit обернено сумісний, наш гаманець може відправляти / отримувати транзакції в / з усіх біткоін гаманців, навіть не підтримуючих segwit».

Ончейн SPV гаманець і Lightning Wallet

Інтерфейс гаманця записує on-chain і off-chain транзакції з різними іконками, виділеними в журналі транзакцій. Більш того, якщо користувачі отримують QR-код для оплати, програмне забезпечення буде визначати, чи є він звичайним адресою біткоін або запитом на канал платежу LN. Немає необхідності перезапускати додаток для прийому LN-каналів, оскільки платформа буде розпізнавати і фільтрувати обидва типи процедур відправки.

«Таким чином, в принципі, ви можете використовувати тільки on-chain гаманець, але якщо ви бажаєте платити набагато нижчі комісії і здійснювати миттєві транзакції – просто відкрийте один або кілька каналів, і ви задієте технологію Lightning», пояснює стартап.

Оскільки Segwit ще не повністю активований, Lightning Network гаманець від Acinq доступний тільки в тестовій мережі Bitcoin. Проте стартап вже створив онлайн-кав’ярню Starblocks, де користувачі через канали LN можуть купити кави і заодно оцінити можливості нової технології, що робить можливими моментальні і недорогі мікротранзакції.

«Мета цього сайту – також продемонструвати, наскільки легко комерсантам і підприємствам отримувати кошти через Lightning. В майбутньому ми маємо намір надавати комерційні послуги та незабаром випустимо API-інтерфейс і панель інструментів », – додає Acinq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *