Friday , 19 April 2019

AirAsia буде винагороджувати користувачів криптовалютою

Малайзійська лоукост-авіакомпанія AirAsia запускає програму винагород на основі криптовалюти.

Виконавчий директор AirAsia Тоні Фернандес сказав Nikkei Asian Review, що його програма заохочення часто літаючих пасажирів перетворюється в кріптовалютну платформу BigCoin. Цей крок є частиною більш широких зусиль щодо поліпшення цифрових послуг авіакомпанії і переведення роботи компанії в безготівкову систему.

У статті Nikkei, опублікованій в четвер, Фернандес описав систему, в якій покупці змогли б купувати місця, харчування в польоті, зміну місця і інші послуги, використовуючи BigCoin.

Зокрема, він розповів, що AirAsia починає ICO в найближчий час. Фернандес не надав чітку тимчасову шкалу, а в статті йдеться про те, що токен може бути емітовано протягом наступних трьох-шести місяців.

Поки ще не опубліковані дані про те, чи розробляє AirAsia свій власний блокчейн або використовує існуючу платформу.

В останні місяці інші авіакомпанії розглядають блокчейн як можливу модель програми винагород.

Минулого місяця Singapore Airlines оголосила, що планує запустити приватний блокчейн для власної програми часто літаючих пасажирів.

Проте, Сінгапурські авіалінії відзначили, що вони успішно пройшли пробне тестування з KPMG і Microsoft. Більш повна реалізація системи може поширитися на магазини і ресторани, в яких клієнти зможуть витрачати свої милі на товари. Зараз авіакомпанія працює над розширенням цієї мережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *