Friday , 19 April 2019

Apple блокує додатки для криптовалютного майнінгу на своїх продуктах

Apple прагне покласти край будь-яким програмам пов’язаним з криптовалютним майнінгом, які можуть використовуватися на мобільних пристроях.

У недавньому оновленні компанія розширила свої початкові рекомендації по криптовалютам. Раніше керівні принципи для додатків, що полегшують обмін криптовалютами і / або початкові пропозиції монет (ICO), повинні були відповідати всім застосовним державним і федеральним законам.

На сьогоднішній день правила регулювання розширені. Керівні принципи Apple тепер стосуються гаманців, майнінгу, обміну, ICO і винагород, які приймають форму криптовалюти.

Найбільш помітним з них є: оновлена ​​політика забороняє будь-які програми, які використовуються в продукті Apple для криптовалютного майнінгу, якщо не виконується «off device». Обгрунтування цих змін, схоже, пов’язано з політикою Apple щодо апаратної сумісності:

«Ефективно використовуйте енергію. Додатки не повинні швидко розряджати акумулятор, створювати надмірне тепло або накладати непотрібне навантаження на ресурси пристрою. Додатки, в тому числі будь-які сторонні рекламні оголошення, які відображаються всередині них, не можуть запускати незв’язані фонові процеси, такі як криптовалютний майнінг».

Оновлення офіційної політики Apple в області криптовалют також виходять з попереджувальних заходів, вжитих компанією в попередні роки, щоб обмежити розвиток додатків, що полегшують торгівлю криптовалютами.

Ще в 2014 році Apple заблокувала додаток Blockchain, який був орієнтований на торгівлю і зберігання біткоінів на пристроях Apple. У минулому році ще один додаток для біткоін-гаманців в Coinbase, також було виключено зі списку. Пізніше ці додатки повернулися в інтернет-магазин Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *