Sunday , 26 May 2019

Apple вимагає видалення Dash з гаманця Jaxx

imaged4700

Як відомо, гаманець Jaxx доступний на більшості популярних платформ, включаючи iOS. Канадська компанія Decentral зіткнулася з вкрай неприємною вимогою з боку Apple, яка наполягає на видаленні з інтерфейсу гаманця Jaxx криптовалюти Dash.

Як заявив CEO Decentral Ентоні ді Іоріо, магазин додатків AppStore, судячи з усього, визнає тільки кілька «схвалених» криптовалют.

Крім біткоін, такими ді Іоріо називає Litecoin, Ethereum, Doge і Ripple.

У заяві ді Іоріо йдеться:

«Тільки що мені подзвонили з Apple. Вони хочуть, щоб ми видалили Dash з Jaxx. AppStore розглядає тільки деякі схвалені монети. Ми визначаємо наші подальші дії ».

Можна припустити, що бажання видалити Dash з AppStore пов’язано з тим високим рівнем захисту конфіденційних даних, який пропонує криптовалюта.

Новина про вимогу Apple також напевно стане приводом для тривоги в таборі прихильників Ethereum Classic. Канадська компанія Decentral повідомила про включення підтримки Ethereum Classic в наступному оновленні криптовалютного гаманця Jaxx. Свою роль у вирішенні про додавання ETC в гаманець Jaxx зіграли і численні звернення з боку користувачів, кажуть в Decentral.

 «Користувачі мають потребу в способі зберігання токенів ETC за межами бірж, необхідне просте рішення щодо відділення ETH від ETC прямо в гаманці, а також потрібна можливість продавати (через Shapeshift) і управляти своїми токенами. Незабаром користувачі ETC зможуть це робити на всіх пристроях і платформах, які підтримує Jaxx »- йдеться в заяві ді Іоріо.

Нова версія гаманця, як заявили в компанії, буде випущена в найближчі дні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *