Monday , 24 June 2019

Apple представить пакет для крипто-розробників на майбутній конференції

Apple представить інструменти для криптографічних розробників на Всесвітній конференції розробників (WWDC) 2019, про це компанія повідомила в програмі заходів на 5 червня.

Під час запланованої на середу сесії під назвою «Cryptography and your Apps» Apple представить новий інструмент під назвою «CryptoKit», який дебютує в якості оновлення в iOS 13.

CryptoKit буде орієнтований в першу чергу на розробників, що дозволить їм створювати більше функцій безпеки для додатків з кращого підтримкою.

«Системні платформи прозоро шифрують як дані в стані спокою, так і дані при передачі. Ця функціональність доступна просто установкою атрибута. Однак ви можете зробити більше для захисту даних ваших користувачів. CryptoKit – це нова інфраструктура Swift, яка робить виконання криптографічних операцій простіше і безпечніше, ніж будь-коли, незалежно від того, чи потрібно вам просто обчислити хеш або реалізувати більш просунутий протокол аутентифікації ».

Останнім часом користувачі соціальних мереж пильно стежать за будь-якими рухами Apple, який змінює свій неуважний підхід до самої індустрії криптовалют.

Невеликі кроки, такі як символи SF в додатку, які сумісні зі шрифтом Apple Сан-Франциско, тепер з логотипом біткоін (BTC), не залишилися непоміченими коментаторами на цьому тижні.

Тим часом, минулого місяця криптовалютний гаманець Spend інтегрував функціональність Apple Pay, дозволяючи користувачам фінансувати безконтактні мобільні платежі за допомогою будь-якої з близько 20 криптовалют.

Один із засновників Apple, Стів Возняк, сам у минулому році заснував VC блокчейн-фонд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *