Monday , 22 April 2019

Asus надає можливість криптовалютного майнінгу на відеокартах

Тайванський технічний гігант Asus дозволить геймерам частково використовувати потужності відеокарт для хмарного майнінгу криптовалют.

Компанія оголосила в четвер, що вона співпрацює з провайдером майнінгових додатків Quantumcloud, щоб дозволити геймерам заробляти «пасивно», надаючи доступ до їх відеокарт Asus (або графічних процесорів), коли їх не використовують для інших завдань ПК. Заробіток буде виплачуватися через PayPal або WeChat.

Додаток використовує графічні процесори геймерів для колективного використання хмарного майнінгу – і теоретично, принаймні, – приносить прибуток, надаючи власникам карт відсоток в залежності від обсягу наданої потужності, повідомляє сайт Quantumcloud.

Згідно з Asus, конфіденційність фінансових даних клієнтів в додатку захищена відповідно до Положення про спільний захист даних (GDPR).

«В рамках свого зобов’язання щодо захисту користувацьких даних Quantumcloud запускається з дотриманням вимог GDPR і не вимагає від клієнтів створення унікального логіна. Замість цього клієнти використовують свій існуючий обліковий запис PayPal або WeChat для входу і збору своїх доходів », – заявила фірма.

Однак Quantumcloud не гарантує, що користувачі їх програмного забезпечення отримають прибуток. «Ставки винагороди можуть змінюватися в залежності від продуктивності криптовалютного ринку і не можуть бути гарантовані Quantumcloud», згідно з повідомленням.

Найчастіше криптомайнери використовують свої графічні процесори для криптовалютного майнінгу індивідуально або колективно в пулах з використанням спеціального програмного забезпечення, що завантажується на їх ПК. Однак деякі криптовалюти, такі як біткоін, не можуть бути ефективно здобуті за допомогою графічних процесорів, вимагаючи виділених процесорів, званих ASIC, через високоий рівень складності.

В даний час криптовалюти переживають важкі часи, з низькими цінами і високою складністю майнінгу. За оцінками, сотні тисяч людей покинули цю галузь в останні тижні. І тільки вчора китайський майнінговий гігант Canaan Creative тимчасово скоротив ціни на всі свої майнінгові пристрої до $ 200.

В останні місяці також знизився попит на графічні процесори від криптомайнерів. У серпні виробник мікросхем Nvidia з США опублікував фінансовий звіт, який свідчить про «істотне зниження» продажів, в основному через зниження попиту на майнінгове обладнання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *