Thursday , 21 February 2019

Attic Lab бере участь в європейській акселеративній програмі

У квітні 2017 року у Польщі стартувала четверта за рахунком акселеративна програма для стартапів посівної стадії Huge Thing.

Цього року Huge Thing проводиться у співпраці з Alior Bank в рамках програми ScaleUp – за підтримки Польського агентства з розвитку підприємництва. Мета всієї програми – комерціалізація проектів з найвищим потенціалом; що означає ініціалізацію продажів на ринку нових продуктів або ліцензій на технологію у співпраці з партнерами по програмі. На цей раз взяти участь в Huge Thing були запрошені стартапи з Центральної та Східної Європи, у яких є MVP – базова форма продукту / рішення, що пройшли перші випробування ринком, в тому числі і українські команди інноваторів, включаючи київський стартап Attic Lab.

CEO Attic Lab Сергій Васильчук поділився подробицями програми і подальшими перспективами проекту.

«Крім польських і українських команд, до участі в акселератор запрошувалися стартапи з усієї Центральної та Східної Європи. Відповідно, більш високою виявилася і конкуренція. І це особливо приємно, тому що з сотень команд-учасниць, які в ході тритижневого пре-акселератора презентували свої ідеї і активно працювали над їх вдосконаленням, були відібрані три українські команди, які підуть далі. Одні з них ми – Attic Lab », – сказав Сергій Васильчук.

За словами Сергія, пре-акселератор проходив в травні у Варшаві і включав три блоки семінарів вихідного дня. Учасники працювали над побудовою правильної бізнес-моделі, складанням бюджету, «прокачуванням» проекту і юридичними аспектами ведення бізнесу.

Пре-акселератор призначався для команди Huge Thing, щоб краще зрозуміти специфіку кожного стартапа, з метою кращої реалізації їх потреб протягом відповідного періоду програми. Крім того, за цей час партнери Huge Thing отримали можливість перевірити можливість подальшої співпраці зі стартапами.

Напрацювання і потенціал Attic Lab були гідно оцінені командою Huge Thing, стартап отримав можливість просування своїх ідей в команді кращих європейських професіоналів. Раніше в Huge Thing не було українських стартапів, оскільки акселератор фокусувався на внутрішньому ринку. Цього року Huge Thing змінив традиційним правилам і пішов далі. Для України це прекрасна можливість прориву, так як Польща може стати посередником для виходу на міжнародний ринок.

В даний момент підбирається команда наставників – кожен стартап отримає свого персонального «провідника до успіху». Попереду в учасників створення корпоративної компанії відповідно до польського законодавства і 16 тижнів кропіткої роботи на шляху до успіху. Також в рамках програми заплановані поїздки в Берлін і Лондон для зустрічей з потенційними інвесторами.

На 20 вересня запланований демонстраційний день, який є офіційною фінальною подією акселеративної програми, і тут надається можливість постати перед інвесторами і зустрітися з новими діловими партнерами.

По завершенню програми стартапи стають випускниками. Відносини з учасниками не закінчуються, команда Huge Thing підтримує зв’язок з командами, підтримує їх і контролює їх прогрес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *