Sunday , 26 May 2019

Bancor починає кросплатформену торгівлю між блокчейнами Ethereum і EOS

Децентралізований постачальник ліквідності Bancor оголосив, що в рамках завершення партнерства з EOS, будуть запущені кросплатформені торги токенами.

Як було спочатку анонсовано в вересні, використовуючи децентралізований додаток (DApp) BancorX, користувачі зможуть конвертувати між токенами Ethereum і EOS без участі обмінів.

Цей крок є першим у своєму роді, згідно із заявою Bancor в прес-релізі, і прокладає шлях для «набагато більшого числа блокчейнів», які будуть включені в такі кросплатформені торги.

Відповідно до заяви співзасновника Bancor і голови відділу розвитку бізнесу Галії Бенартці, можливість легко конвертувати активи між різними блокчейнами в майбутньому буде найкращим чином відповідати потребам користувачів і токен-проектів.

В даний час BancorX підтримує безліч токенів Ethereum ERC20 і використовує свій власний токен BNT для кросплатформених трансферів. Компанія також повідомила, що їх крос-блокчейн додаток DApp було створено в партнерстві з LiquidEOS, Bancor EOS «Block Producer» (BP) – еквівалент майнера в мережі Bitcoin (BTC).

У цьому ж оголошенні сьогодні Bancor оголосив, що його Bprotocol Foundation перерахує $ 10 мільйонів в блокчейн EOS, використовуючи цей інструмент для «заохочення розвитку EOS і ліквідності на токенах, на додаток до того, щоб служити символом віри в безпеку і обіцянки EOS blockchain».

Сам BNT відреагував лише незначною мірою на новини в пресі, зіткнувшись з неспокійним роком після того, як Bancor був визнаний одним з найгірших проектів з первинного розміщення монет (ICO), запущених в 2017 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *