Sunday , 16 June 2019

Bank of America подав заявку на отримання блокчейн патенту «ATM as a Service»

Відповідно до недавно опублікованої заявки на патент, Bank of America цікавиться мережами банкоматів із загальним доступом на основі технології блокчейн.

У заявці, опублікованій Бюро по патентах і товарних знаках США (USPTO) у вівторок, описується система, за допомогою якої пристрої обробки готівки можуть використовувати технологію блокчейн для «прискорення швидкості транзакцій і / або спрощення інших типів транзакцій на додаток до транзакцій банкомату, таких як зняття готівки і внесення депозитів ».

Блокчейн також може допомогти таким пристроям «обробляти відносно великі обсяги транзакцій, зменшуючи при цьому фізичні потреби в транспортуванні грошових коштів», йдеться в документі.

В даний час більшість банкоматів призначена для відповідних банків і операційних систем цих установ, як зазначається в документі Bank of America, при цьому підтримується багатоцільова «мультитенантність» – різні зацікавлені сторони, які мають загальний доступ до єдиної програмної системі.

Банк ефективно прагне запровадити «банкомат як послугу», щоб дати можливість клієнтам, які не мають відносин з відповідною фінансовою установою, перевести гроші через одну і ту ж мережу банкоматів або навіть отримати доступ до відеозв’язку «точка-точка» за допомогою банкомату.

Патент пояснює, що для цього в системі буде реалізований «відкритий і надійний» рівень передачі даних з «повним» шифруванням і безпекою.

«Транспортування даних, що підтримує управління банкоматом, а також транзакції нефінансових і фінансових установ, можуть бути передані на хмарну платформу … і подальше розміщення веб-служб і служб додатків може забезпечити безпечні і масштабовані операції.»

Відповідно до патентного дослідження iPR Daily, що спеціалізується на інтелектуальній власності, подача заявки на патент є останньою з 50, поданих Банком Америки, пов’язаних з блокчейном, станом на серпень 2018 року.

Минулого місяця банк був нагороджений патентом на новий метод зберігання криптовалют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *