Monday , 22 April 2019

Bayer Crop Science з 2018 року тестують застосування технології Blokchain

Відділення ConsenSys BlockApps працює з Bayer Crop Science, сільськогосподарським гігантом, раніше відомим як Monsanto.

Транснаціональна корпорація співпрацює в декількох пілотних проектах з BlockApps, хоча компанія відмовилася вказувати, скільки з них. Проекти почалися в якості перевірочних концепцій в 2018 році.

Майкл Парелес, менеджер по глобальної цифрової стратегії підрозділу Bayer Crop Science, повідомив що план Bayer полягає в партнерстві з BlockApps з метою «розширення наших застосувань технології блокчейн, як в нашій діяльності, так і в нашій галузі».

Про BlockApps

Спочатку BlockApps з’явилися в ConsenSys в 2016 році, отримавши фінансування в розмірі понад 3 мільйони доларів від венчурної студії Brooklyn і сторонніх інвесторів, таких як Fenbushi Capital, в яку в той час входили радник фонду і творець ефіріума Віталік Бутерін. Батько Джеймса-Любина, співзасновник Еthereum Джозеф Любін з ConsenSys, продовжує брати участь в BlockApps і до цього дня.

За словами Джеймса-Любина, стартап з 20 чоловік зібрав «більш ніж семизначну суму» в 2018 році і розраховує заробити майже вдвічі більше цієї суми в 2019 році, коли виробництво буде запущено. Джерело зі знанням фінансових показників BlockApps, який попросив залишитися анонімним з юридичних причин, сказав, що стартап також заробив майже 2 мільйони доларів в минулому році, в основному за рахунок ліцензійних угод і кількох консалтингових контрактів.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *