Thursday , 21 June 2018

Bcoin випускає код Extension Blocks для масштабування Bitcoin

За словами Стівена Пейра, генерального директора і співзасновника BitPay, вони будуть в числі тих, хто оцінюватиме розширені блоки, як вирішення проблеми розміру блоку Bitcoin, і закликав інших робити те ж саме.

Команда розробників bcoin нещодавно випустила робочий код і специфікації для розширених блоків і очікує вкладу від спільноти розробників. BitPay планує бути серед тих, хто оцінює код.

Раніше Пейр висловлював свою підтримку розширених блоків, як способу уникнути хардфорка. Незабаром після цього, команда bcoin повідомила про те, що розгортання розширених блоків майже завершено.

Доступна публічна тестова мережа

Була запущена публічна тестова мережа, яка оперує розширеними блоками з інструкціями, які дозволяють запустити вузол bcoin на розширеному блоці в лічені хвилини.

Якщо тестова мережа проведе ретельний контроль, BitPay може підтримати її активацію в основній мережі.

Пейр запросив всіх біткойнерів розглядати розширені блоки в інтересах просування bitcoin. За його словами, це буде відмінним сервісом для спільноти bitcoin.

Розширені блоки створюють блокчейн блоки більшого розміру за допомогою другого шару, до якого звертаються користувачі. Пропозиція, опублікована на GitHub, привернула увагу, так як вона акцентується на необхідності збільшення розміру блоку bitcoin, не вимагаючи хардфорка.

Пропозиція доступна для перегляду з демо- функціональністю і кодом.

Як це працює

Розширені блоки прикріплюються до кінця канонічного блоку, коли він активується. Вони забезпечують основу для смарт-контрактів на bitcoin blockchain. В одному розгортанні розширеного блоку кошти можуть бути передані з канонічного блоку і розширеного блоку, що підвищує взаємозамінність.

Розширення блоків здійснюється за допомогою софтфорка, характерною рисою якого є Segregated Witness.

У пропозиції було відзначено, що в інших планах щодо збільшення пропускної здатності транзакцій для блоків bitcoin немає пропонованих рішень з рівнем згоди, які виявилися б особливо безпечними.

В розширених блоках використовуються функції BIP141, BIP143 і BIP144 для вибору транзакції, верифікації, серіалізації і мережевих послуг відповідно до проекту специфікації на GitHub. Специфікація є розширенням BIP. Оскільки розширені блоки не сумісні з BIP141, необхідні додаткові правила.

Розширений блок забезпечує гнучкість для подальшого розширення за допомогою софтфорка. Це також забезпечує взаємозамінність для переказу коштів в розширений блок і з нього.

Це рішення було оприлюднено на початку цього місяця без попереднього повідомлення спільноти розробників bitcoin. Коли більшість майнерів підтримають пропозицію про розширені блоки, тоді користувачі зможуть скористатися всіма її перевагами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *