Sunday , 16 June 2019

Binance додає торгові пари на основі Ripple

Криптовалютна біржа Binance відкриє торги двома парами, з використанням Ripple (XRP) в якості валюти котирування, згідно з повідомленням в блозі 24 грудня.

При запуску в той же день пари TRX / XRP (Tron) і XZC / XRP (Zcoin) вперше для Binance представлять використання XRP в якості базової валюти.

В рамках поновлення розробники перейменують поточні ринки Ethereum (ETH) в «ALTS», а генеральний директор Чанпен Чжао пояснює, що цей крок був потрібен через брак простору призначеного для користувача інтерфейсу.

У четвертому кварталі Binance продовжує розширювати асортимент своїх токенів, приділяючи особливу увагу стейблкоінам з прив’язкою до фіату. Раніше в цьому місяці розробники запустили діапазон пар, використовуючи в якості валюти котирування стейблкоін з прив’язкою до долара США TrueUSD (TUSD).

Коментуючи майбутню політику лістингу пар токенів, Чжао сказав, що активи, розробники яких внесли свій вклад в благодійний фонд Binance Blockchain Charity Foundation, отримають більш сприятливу оцінку.

«Ми встановимо пріоритети в додаванні більшої кількості пар для проектів, які зробили пожертви нашій благодійній організації», – додав він.

На тлі цих подій, XRP підскочив майже на 20 відсотків, піднявши XRP / USD до $ 0,44, що є місячним максимумом.

На момент публікації в пресі, сам Binance є найбільшою криптовалютною біржею в світі за скоригованим щоденним обсягом торгів, і за останні 24 години обсяг торгів склав більше $ 1,2 млрд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *