Thursday , 25 April 2019

Binance заморожує токени, вкрадені з Cryptopia

Велика криптовалютна біржа Binance заморозила токени, відправлені на її гаманець організацією, що, ймовірно, брала участь у зломі новозеландської біржі Cryptopia, повідомив генеральний директор Чанпен Чжао в своєму твіті 16 січня.

Джерела повідомили, що Cryptopia, яка в даний час закрита, оскільки поліція розслідує злом, втратила як мінімум $ 3,6 мільйона в криптовалюті.

Хоча загальна сума вилучених коштів залишається непідтвердженою, користувачі соціальних мереж попереджають Binance про підозрілі транзакції за адресами, імовірно пов’язаними зі зломом Cryptopia.

Згодом Чжао сказав, що співробітники помістили в карантин токени, які надходили декількома партіями 31 320 Metal (MTL) на суму $ 7 830 на час друку і 49 766 токенів KyberNetwork (KNC) зі вартістю $ 6 867 на час друку.

«… ми змогли заморозити частину коштів», – написав він у Twitter, додавши:

«Я не розумію, чому хакери продовжують відправляти в Binance. Соціальні мережі поширюють інформацію дуже швидко, і, отже, ми заморозимо кошти. Це маневр з високим ризиком для зловмисників».

Тим часом, представники Cryptopia заявили 15 січня, що компанія не може коментувати події, що призвели до злому, через характер поліцейського розслідування.

Під час першого повідомлення про злом в мережі виникли підозри через те, що обмін перемістив великі суми токенів всього за кілька днів до злому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *