Thursday , 21 February 2019

Binance запускає венчурний фонд в розмірі $ 1 млрд

Binance, один з найбільших в світі криптовалютних обмінів, запустить фонд венчурного капіталу в розмірі $ 1 млрд., призначений для інкубації blockchain проектів, повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними China Money Network, Елла Чжан, голова Binance Labs, оголосила про це на цьому тижні на онлайн мітапі, пояснивши, що фонд буде робити прямі інвестиції в стартапи і інвестувати в інші блокчейн фонди.

Binance буде інвестувати з використанням свого токена BNB, який в даний час має ринкову капіталізацію майже в $ 1,6 мільярда і буде служити в якості рідної валюти запланованого публічного блокчейна.

Перший проект, який отримає пряме фінансування від нового підприємства, – це новий додаток, на основі блокчейна, створений Weixing Chen, основоположником сервісу Kuaidi Dache, який пізніше об’єднався з компанією Didi Chuxing вартістю $ 60 мільярдів.

«Фонд фондів», тим часом, буде шукати 20 фондів для інвестування. За словами Чжан, щоб мати право на фінансування, у фонду має бути вже $ 100 мільйонів в управлінні активами (AUM).

Binance, останнім часом, має юридичні проблеми з відомою фірмою VC Sequoia Capital, яка стверджує, що обмін порушив угоду про ексклюзивність, беручи участь в обговоренні фінансування з іншими венчурними інвесторами. Генеральний директор Binance Чанпен Чжао відповів, що компанія буде вимагати від проектів, які бажають співпрацювати, розкриття відносин з Sequoia.

Минулого місяця Чжао в блозі повідомив про відмову від традиційних фірм венчурного капіталу, стверджуючи, що «переважна більшість» не мають поняття про проекти або області, в які вони інвестують », і що початкові пропозиції монет (ICO) є найкращим методом збору коштів.

Binance в даний час займає перше місце в світі по обміну криптовалютами з щоденним обсягом майже $ 1,6 мільярда, хоча OKEx іноді повідомляє про більші обсяги протягом 24-годинного періоду.

Binance ще не зробив офіційного оголошення, і фірма не відразу відповіла на прохання про подання коментарів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *