Monday , 24 June 2019

Binance запускає Trust Wallet на власній децентралізованій біржі

Binance, другий за величиною в світі крипто-обмін за скоригованим обсягом, випустив офіційний Trust Wallet на своїй децентралізованій торговій платформі Binance DEX. Про це повідомляє прес-реліз від 4 червня.

Як повідомлялося раніше, Binance придбав Trust Wallet – децентралізований гаманець з відкритим вихідним кодом, який спочатку пропонував нативную підтримку для ethereum (ETH) і токенів на основі ETH – влітку 2018 року. У той час Binance повідомляв про свої плани лістингу гаманця на майбутній децентралізованій біржі (DEX).

З тих пір біржа також розгорнула підтримку декількох криптовалют на Trust Wallet – з планами підтримки токенів на основі протоколів, що використовують алгоритми proof-of-stake (PoS) в майбутньому.

Згідно з сьогоднішнім прес-релізом, інтегрований Trust Wallet допоможе користувачам Binance DEX, які бажають зберегти зберігання і повністю контролювати свої кошти, одночасно користуючись послугами швидкої торгівлі.

Крім використання в якості гаманця, Trust Wallet також надає користувачам доступ до децентралізованих додатків (Dapps), який можна отримати через мобільну або настільну версію гаманця, відзначається в прес-релізі.

Підтримка настільних комп’ютерів пропонується через відкритий протокол WalletConnect, який з’єднує DApps з мобільними гаманцями з використанням наскрізного шифрування і був інтегрований з Trust Wallet і Binance DEX в травні цього року.

Відповідно до прес-релізу, Trust Wallet планує в майбутньому запустити підтримку протоколів оплати другого рівня, таких як Lightning Network, а також підтримку стейкінга. Згідно з повідомленням Binance, опублікованому в квітні цього року, функцію стейкінга планується запустити до кінця другого кварталу 2019 року.

Як повідомлялося в ці вихідні, на сайті Binance DEX було оголошено, що з 1 липня 2019 року буде реалізоване гео-блокування для запобігання доступу до веб-сайту для користувачів з 29 різних країн, включаючи США, Білорусь, Кубу, Іран, Сирію і Венесуелу. Проте, користувачі як і раніше зможуть користуватися гаманцями, що підтримують Binance Chain.

Вчора Cointelegraph повідомив, що Binance нібито тестує стейблкоін британського фунта на Binance Chain. Генеральний директор Binance Чанпен Чжао прокоментував слух, підтвердивши, що стабільна монета фунта знаходиться у фазі тестування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *