Monday , 27 May 2019

Binance запустить децентралізований обмін і публічний Blockchain

Цього вівторка криптовалютний біржовий гігант Binance оприлюднив плани по запуску публічного блокчейна для полегшення створення нового децентралізованого обміну.

Гонконгська криптовалютна біржа заявила, що цей крок є частиною плану переходу від «компанії до товариства» шляхом розробки нового Binance Chain, який буде використовуватися для передачі або обміну різними блокчейн активами. Крім того, компанія оголосила, що переведе свою монету Binance Coin (BNB) на свій власний блокчейн (зараз монета являє собою токен ERC20, який працює в мережі ethereum). Проте, поки неясно, чи буде існувати якийсь токен-обмін для користувачів, які зберігають токени ERC-20.

Компанія заявила, що прийняла рішення про запуск Binance Chain після проведення великих досліджень існуючих в даний час структур DEX.

Децентралізовані обміни дозволяють користувачам торгувати криптоактивами, не передаючи свої монети третім сторонам, чиї централізовані платформи надають хакерам вигідні вектори атак, в результаті яких вже було втрачено в сукупності активів на суму понад 1 мільярд доларів за час короткої історії галузі.

Найбільш відомим DEX є EtherDelta, який використовує смарт-контракти, дозволяючи користувачам торгувати токенами ERC20, які всі працюють на блокчейні Ethereum. Платформи DEX не є повністю безпечними, оскільки їх сервери веб-сайтів централізовані, але вони набагато менш уразливі для великомасштабних крадіжок, ніж звичайні обміни.

Причина, по якій існуючі платформи DEX в даний час не використовуються більш широко, полягає в тому, що вони можуть використовуватися тільки для торгівлі активами, які працюють на загальному ланцюжку. Технологічні поновлення, такі як Lightning Network (LN), обіцяють зробити крос-блокчейн транзакції – звані атомними свопами – більш доступними, але ці технології ще не готові до широкого застосування.

Поки неясно, як буде працювати DEX Binance, хоча, схоже, він буде існувати поряд з централізованим обміном компанії в доступному для огляду майбутньому.

«Централізовані і децентралізовані обміни будуть співіснувати в найближчому майбутньому, доповнюючи один одного, а також маючи взаємозалежність», – йдеться в повідомленні компанії, додавши, що в найближчі дні буде випущена більш докладна інформація про Binance Chain.

Примітно, що OKEx – ще одна топ-криптовалютна біржа з ​​Гонконгу, нещодавно запустила свій власний токен утиліти і сказала, що вона створить свій власний публічний блокчейн, попередньо названий OKChain.

Новина з’явилася на наступний день після того, як Binance оголосила про програму бонусів, націлену на виявлення нападників, які нещодавно намагалися вкрасти кошти у користувачів біржі. Згідно Binance, компанія виділила токенів BNB на суму $ 250 000 для першої особи, яке поділиться інформацією, що призведе до арешту нападників.

Як і слід було очікувати, ціна біржового токена BNB виросла більш ніж на 20 відсотків у новинах, згідно з даними CoinMarketCap. Протягом останніх кількох днів він торгувався приблизно в $ 8, і за останні дві години він досяг піку майже в $ 10. Станом на час друку BNB торгується приблизно в $ 9,70 за кожен токен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *