Thursday , 25 April 2019

Binance надає можливість розплачуватися за криптовалюту за допомогою кредитних карт

Binance, найбільша в світі біржа криптовалют за обсягом торгів, значно спростила користувачам покупку криптовалюти.

У четвер біржа оголосила, що вступила в партнерські відносини з ізраїльською фірмою по обробці платежів Simplex для здійснення покупок за допомогою кредитних карт Visa і MasterCard.

На момент запуску біржа підтримує купівлю за допомогою кредитних карт bitcoin (BTC), ether (ETH), litecoin (LTC) і XRP. Вони торгуються проти 151 інших токенів, пропонованих біржею.

«Криптоіндустрія все ще перебуває на ранніх стадіях, і велика частина світових грошей як і раніше знаходиться в стані фіата», – сказав генеральний директор Binance Чанпен Чжао. «Створення фіат-шлюзів – це те, що нам зараз потрібно для розвитку екосистеми, прискорення впровадження та представлення криптовалюти для більшого числа користувачів».

Згідно з умовами Binance, деякі країни виключені з обслуговування, включаючи Ірак, Кубу, Афганістан і Лівію. У США також не підтримуються шість штатів: Нью-Йорк, Коннектикут, Гаваї, Джорджія, Нью-Мексико і Вашингтон.

Що стосується комісій, Simplex стягує 3,5% від транзакції з мінімальною сумою в $ 10 (фіксована плата). Щоденний ліміт становить $ 20 000 на користувача, а максимальний місячний – $ 50 000 на користувача.

Фірма додає: «Обробка платежів Simplex регулюється політикою місцевого банку. Деякі банки-емітенти можуть приймати комісії на своїх власних умовах, незалежно від того, чи знаходяться користувачі в підтримуваній юрисдикції».

Заснована в 2014 році, Simplex залучила $ 7 мільйонів у рамках циклу фінансування серії A в лютому 2016 року. Серед інвесторів були, зокрема, майнінг компанії Bitmain і Cumberland Mining, краудфандингова платформа FundersClub (яка раніше інвестувала в Coinbase). Ще в листопаді платіжна фірма уклала партнерську угоду з сінгапурською крипто-біржею KuCoin, щоб дати можливість трейдерам купувати біткоіни, ether і litecoin за допомогою платежів за кредитними і дебетовими картками.

Раніше в цьому місяці Binance запустив новий обмін фіат-крипто на острові Джерсі, що дозволяє користувачам обмінювати біткоіни і ether на британський фунт і євро. У жовтні минулого року вона також відкрила магазин в Уганді, що дозволило здійснювати торгівлю криптовалюта-фіат з валютою країни – Угандійським шилінгом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *