Sunday , 26 May 2019

Binance не буде відкочувати транзакції біткоїну, щоб повернути викрадені кошти

CEO Binance Чангпенг Жао в Twitter повідомив, що його команда відкинула ідею здійснення відкату транзакцій в блокчейні біткоіну в якості способу усунення наслідків хакерської атаки, в ході якої з гарячого гаманця біржі було виведено більше 7 000 BTC.

Перед цим, відповідаючи на запитання користувачів в ході запланованої трансляції, Жао зазначив, що така можливість дійсно розглядається. Для цього Binance довелося б залучити великі майнінг-пули, щоб зібрати більше 51% обчислювальних ресурсів мережі і відкотити історію транзакцій.

«Говорячи начистоту, ми, можливо, можемо зробити це протягом найближчих декількох днів. Але існують побоювання, пов’язані з тим, що відкат змін в мережі біткоїну на такому рівні може мати певні негативні наслідки і підірвати репутацію біткоїну», – заявив він.

Слова Жао різко розкритикували інші учасники спільноти, вказали на неприпустимість таких дій в цілому і недостатньо істотний масштаб події. BitMEX Research нагадали, що аналогічні заходи розглядалися в 2016 році, коли біржа Bitfinex втратила майже 120 000 BTC, проте були відкинуті зважаючи на низку причин.

Сам Жао написав, що рішення відмовитися від реорганізації було прийнято за підсумками наради з різними представниками індустрії, включаючи спочатку подав цю ідею контрибуторів Bitcoin Core Джеремі Рубіна і співзасновника майнінговой компанії Bitmain Джихана Ву.

Допомогти Binance зголосилися і інші учасники індустрії. Так, CEO Tron Джастін Сан заявив, що він особисто готовий перевести 40 млн USDT «для покупки BNB, BTC, TRX і BTC». Жао подякував Сана, але заявив, що збитки будуть покриті за допомогою засобів фонду SAFU: «Ми отримали збиток, але не були розбиті».

Жао торкнувся і інших хвилюючих користувачів питання. Зокрема, він прокоментував спостереження, які передбачають, що Binance може запустити маржинальну торгівлю. «Я думаю, що багато хто вже бачили додавання параметра маржинальної торгівлі. Ми працюємо над ринковою системою. Схоже, вона буде запущена дуже-дуже скоро, – заявив він, додавши, що спочатку до можливостей маржинального трейдингу буде допущено кілька великих учасників ринку, які займуться тестуванням інструменту. – Код, по суті, готовий. Нам залишається протестувати його і усунути можливі баги».

Говорячи про емісію власного стейблкоїна Binance, Жао підтвердив, що такі обговорення дійсно ведуться всередині компанії, відзначивши при цьому, що плани можуть змінитися в будь-який момент.

В майбутньому Binance може розкрити код своєї децентралізованої біржі, але не стане робити це в доступному для огляду майбутньому, так як інші компанії можуть перейняти її напрацювання. У той же час, інтеграція технології масштабування біткоіни SegWit присутній в дорожній карті Binance, але має низький пріоритет.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *