Thursday , 17 January 2019

Binance отримує офіційне попередження від Японії

У заяві, опублікованій Агентством фінансових послуг Японії в п’ятницю, була підтверджена новина, в якій повідомлялося, що Binance попереджений про необхідність отримання ліцензії для продовження роботи в країні.

Компанія заявила, що має намір домагатися ліцензування FSA, але вона вже перевела персонал в Токіо і дозволила японським жителям торгувати на біржі, яка в даний час пропонує тільки торгові пари криптовалюта-криптовалюта.

У четвер інформаційне агентство Nikkei повідомило, що FSA випустить офіційне попередження для Binance, звіт, який Чжао розкритикував як «безвідповідальну журналістику» в Twitter.

Чжао підтвердив, що обмін отримав лист FSA і сказав, що його адвокати знаходяться в контакті з FSA і «знайдуть рішення».

Тим часом, Binance також оголосив, що планує відкрити офіс на Мальті. До сих пір Binance базувався в Гонконзі, де також зіткнувся з регуляторами цінних паперів.

На Мальті Binance планує відкрити свої перші торгові пари фіат-криптовалюта, що ще більше зміцнить його статус одного з найпопулярніших в світі криптовалютних обмінів. За даними CoinMarketCap, в даний час Binance є найбільшою торговою платформою з 24-годинним обсягом торгів трохи менше 1,6 млрд доларів.

«Ми впевнені, що вже дуже скоро зможемо оголосити про партнерство з банками, – додав Чжао. – Мальта дуже прогресивна щодо криптовалют і фінтеху ».

Чжао далі повідомив виданню, що мальтійський уряд недавно запросив його в якості експерта для обговорення підготовлюваного законопроекту, який покликаний створити сприятливі умови для розвитку криптоіндустріі в цій середземноморській країні.

«Ласкаво просимо в #Malta @binance», – сказав прем’єр-міністр країни Джозеф Мускат в п’ятницю. «Ми прагнемо бути глобальними новаторами в регулюванні бізнесу на основі блокчейнів».

Новина про Мальту є останньою з недавнього шквалу оголошень для Binance, який також нещодавно оприлюднив плани зі створення децентралізованого обміну криптовалютами (DEX), який буде працювати разом з його централізованою платформою замовлень.

Тим часом, Чжао зазначив, що компанія продовжує вести переговори з владою Гонконгу, результати яких поки неясні. Так, в лютому Binance отримав попередження від гонконгської Комісії з цінних паперів та ф’ючерсів про необхідність припинення торгівлі цифровими активами, які відповідно до місцевого законодавства мають властивості цінних паперів. Bloomberg повідомляє, що Binance був одним з семи обмінів, які отримали попередження від регуляторів.

Японське агентство фінансових послуг (FSA) почало перевіряти криптообмін після січневого злому NEM на суму понад 500 мільйонів доларів США, що зберігаються на гаманці з низькою захистом, на біржі Coincheck. FSA видало сім «повідомлень про покарання» незареєстрованим японським біржам, а також тимчасово призупинило операції ще на двох обмінах, за відсутність «належних і необхідних систем внутрішнього контролю».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *