Thursday , 25 April 2019

Binance планує запуск позабіржової торгівлі

Згідно з повідомленням в блозі від 23 січня, криптовалютна біржа номер один в рейтингу, Binance оголосила про запуск позабіржових торговельних столів (OTC) для великих транзакцій.

Новий інструмент, званий просто Binance OTC, пропонує послуги, призначені для користувачів, які здійснюють угоди на суму не менше 20 BTC ($ 71 000).

«Наша позабіржова платформа дозволяє користувачам Binance торгувати великими сумами багатьох криптовалют, перерахованих на біржі, а транзакції відбуваються через їх рахунки Binance», – пояснюють представники обміну.

Цей крок робить Binance останньою великою криптовалютною біржею, яка запустила позабіржові сервіси, слідом за якою минулого тижня пішла біржа Bittrex.

Тим часом, в грудні, криптовалютний стартап Circle повідомив, що його існуюча OTC платформа в 2018 році опрацювала платежі на суму близько $24 мільярдів.

У той же час, новинне і дослідницьке видання Diar, що спеціалізується на криптовалютах, виявило, що все більше число великих інвесторів почали віддавати перевагу позабіржовим операціям в порівнянні з традиційними методами торгівлі.

Згідно з дослідженням, інституційна криптовалютна торгівля на традиційних біржах, втратила свої позиції в обсягах тому цілком можливо, що OTC може взяти участь в битві між гравцями галузі за отримання інституційних засобів в цьому році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *