Sunday , 26 May 2019

Binance почне закрите бета-тестування нової крипто-фіат біржі в Сінгапурі

Binance, найбільший глобальний криптообмін, скоро почне приватне бета-тестування крипто-фіат біржі в Сінгапурі, згідно з повідомленням засновника Binance і генерального директора Чанпена Джао в твіттер, 15 вересня. Чанпен Джао заявив, що тестування розпочнеться 18 вересня.

За даними Finance Magnates, до публікації новин в Twitter, Джао вперше розкрив плани по запуску фіат обміну, виступаючи на недавньому блокчейн івенті, очолюваному фірмою Cumberland, що спеціалізується на криптовалютних активах. На конференції також був присутній Тайлер Уінклвосс, співзасновник і генеральний директор криптовалютного обмена Gemini.

Хоча подальші подробиці не були вказані, сінгапурська крипто-фіат біржа, мабуть, буде підтримувати місцевий сінгапурський долар, зазначає Finance Magnates.

В середині липня Сінгапур зайняв третє місце в рейтингу найбільш привабливих країн для проведення первинних пропозицій монет (ICO) по числу найбільших глобальних проектів ICO.

Раніше на цьому тижні, компанія Binance підписала меморандум про взаєморозуміння (MOU) з дочірнім підрозділом Malta Stock Exchange фінтех компанією MSX PLC для запуску нового цифрового обміну security-токенами.

І раніше в серпні, Binance LCX, спільне підприємство Binance і Liechtenstein Cryptoassets Exchange (LCX), оголосило про запуск крипто-фіат біржі в Ліхтенштейні, щоб забезпечити торгівлю між швейцарськими франками (CHF) і євро (EUR) проти основних цифрових валют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *