Sunday , 16 June 2019

Binance представляє демо-версію нової децентралізованої криптовалютної біржі

Binance, найбільший в світі криіптовалютний обмін, представив першу демо-версію своєї довгоочікуваної децентралізованої торгової платформи, яка стане ключовим компонентом майбутнього публічного блокчейна фірми.

Під час короткої демонстрації інженер Binance показав, як використовувати платформу для випуску нового криптовалютного токена і його лістингу на децентралізованій біржі (DEX). Потім інженер створив і заповнив ордер на продаж, використовуючи два окремих комп’ютера, підключених до DEX. На платформі ще немає графічного інтерфейсу, тому демонстрація проводилася з використанням інтерфейсу командного рядка (CLI).

Підкреслюючи, що платформа знаходиться в «попередній альфа» версії, генеральний директор Binance Чанпен Чжао сказав, що проект на кілька місяців випереджає запланований термін.

«Попереду ще багато роботи, перш ніж ми отримаємо кінцевий продукт», – сказав він. «Тим не менше, я думаю, що це важливий крок для Binance Chain».

Децентралізовані обміни широко розглядаються, як наступний рубіж в торгівлі криптовалютами, оскільки вони дозволяють користувачам торгувати активами безпосередньо один з одним, без їх передачі третій стороні, де вони ризикували би бути зломаними зловмисниками або вкраденими співробітниками компанії. DEX також можуть надавати користувачам доступ до торгових платформ, які не можуть піддаватися цензурі з боку  урядів.

Хоча такі платформи вже існують, їм ще належить залучити досить обсягу, щоб стати основною силою на світовому ринку. Це, як очікується, зміниться, зокрема, оскільки компанії з готівкою, такі як Binance, прагнуть перенести свої централізовані послуги на ці децентралізовані структури.

Кілька інших централізованих обмінів, в тому числі колеги-важковаговики Huobi і OKEx, оголосили аналогічні плани по створенню власних децентралізованих бірж і громадських блокчейнів. Інші, такі як Coinbase, придбали DEX, але біржа функціонує окремо від бренду компанії.

Минулого місяця Binance оголосила, що зробила своє перше придбання, купивши провайдера ethereum гаманця Trust Wallet за нерозкриту суму, яка включала в себе поєднання готівки, акцій і токенів BNB. Обмін заявив, що Trust Wallet буде служити одним з декількох гаманців за замовчуванням для DEX, коли вона в кінцевому підсумку буде запущена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *