Thursday , 25 April 2019

Binance придбав провайдера Ethereum гаманця

Binance, одна з двох найбільших в світі криптовалютних бірж, щойно завершила своє перше придбання.

За словами TechCrunch, обмінний оператор придбав Trust Wallet, творця однойменного мобільного гаманця Ethereum, який включає в себе підтримку ефіру, а також токенів ERC-20 і ERC-223. Умови угоди не розголошуються, але Binance підтвердив, що в неї включені готівкові гроші, акції Binance і токени Binance (BNB).

Trust Wallet не є одним з найбільш відомих гаманців Ethereum. Він має близько 50 000 завантажень на Android через магазин Google Play, отримавши 4.6 з 5-ти зіркових рейтингів від 1 138 рецензентів. Статистика завантаження не була відразу доступна в App Store, але у гаманця був порівнянний рейтинг від аналогічного числа рецензентів. Для порівняння, imToken, найпопулярніший гаманець Ethereum, має понад 5 мільйонів активних користувачів на місяць, більшість з яких знаходяться в Азії.

«Команда Trust Wallet розділяє ті ж цінності, що і ми, і наші продукти дуже взаємодоповнюють один одного», – повідомив генеральний директор Bianance Чанпен Чжао. «Для користувачів, які хотіли б вивести кошти в гаманець, тепер у нас є продукт, який вони можуть використовувати».

Чжао сказав, що Trust Wallet буде продовжувати працювати самостійно, при цьому Binance надає деяку адміністративну та маркетингову підтримку.

Поділяючи ці функції з Binance HQ, команда розробників Trust Wallet буде мати більше часу, щоб зосередитися на своєму основному продукті, можливо, прискоривши свою заплановану підтримку інших криптовалют, включаючи біткоін, EOS і NEO.

Придбання Trust Wallet відбувається, оскільки Binance активно працює над створенням децентралізованого обміну (DEX), на додаток до свого власного публічного блокчейну. Такі платформи, які також були анонсовані декількома іншими великими біржами, дозволять користувачам торгувати криптовалютами, не залишаючи свої кошти на централізованого зберігача і поміщаючи їх під загрозу злому або шахрайства.

Чжао сказав, що Trust Wallet буде служити одним з гаманців за замовчуванням для Binance DEX, хоча неясно, коли платформа буде запущена.

Централізована біржа Binance в даний час є другою за величиною в світі торговою криптовалютною платформою, з щоденним обсягом торгів 1,3 мільярда доларів. Тільки OKEx, який, як і Binance, створив свій власний крипто-токен, відкрив офіс в блокчейн дружній Мальті і оприлюднив плани по створенню DEX, обробив більший обсяг торгів за останні 24 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *