Thursday , 25 April 2019

Binance призупиняє торгові послуги

Binance, найбільша в світі криптовалютна біржа за обсягом торгів, призупинила торгові послуги в середу після того, як на її платформі були зареєстровані підозрілі транзакції.

Syscoin, розподілена мережа, заснована на вилці протоколу біткоіна, у вівторок близько 21:00 UTC повідомила в Twitter, що вона помітила потенційну проблему і згодом попросила обміни призупинити торгівлю своєї криптовалюти SYS.

Пізніше проект підтвердив після розслідування, що він виявив «підозрілу торгову поведінку в поєднанні з нетиповою блокчейн активністю».

Незважаючи на те, що Syscoin ще не розкрив подробиці свого розслідування, проблема, схоже, призвела до незвичайних транзакцій в книгах замовлень BINANCE SYS, на які припадало понад 87 відсотків загального обсягу торгівлі криптовалютами, як свідчать дані.

24-годинні високі дані за вартістю від Binance показують, що в один момент один SYS коштував 96 BTC, тоді як його ціна раніше становила близько 0,00004 BTC. Однак неясно, скільки токенів SYS могло бути продано за незвичайною ціною.

Співзасновник Syscoin Себастьян Дімішель сказав:

«Я розумію, що сьогодні Syscoin був проданий за 96 BTC за одиницю. Ми побачили величезну активність ботів, наше співтовариство повідомило нам, що у них були проблеми з депозитами в Binance ».

Через три години після твіту Syscoin, Binance заявив через блог, що він зупинив всі торгові послуги платформи, так як «буде проходити технічне обслуговування системи», протягом якого «торгівля, зняття коштів та інші функції облікових записів будуть припинені».

У той час як Binance спочатку не уточнив, чи була загальна зупинка безпосередньо результатом проблем з блокчейном Syscoin, обмін вказав в подальшій публікації, що обслуговування системи пов’язано з деякою «підозрілою активністю» на платформі.

«Через підозрілу торгівлю деякими API-інтерфейсами Binance видалить всі існуючі ключі API в якості запобіжного заходу для забезпечення безпеки. Всі користувачі повинні будуть відтворити свої ключі API », – Binance.

Після цієї події ціна Syscoin зросла приблизно на 100 відсотків до майже $ 0,50, після чого послідувало швидке зниження приблизно до $ 0,28, згідно з даними CoinMarketCap.

Фонд SAFU

В офіційній заяві після інциденту Binance заявив:

«Щоб захистити майбутні інтереси всіх користувачів, Binance створить Secure Asset Fund for Users (SAFU). Починаючи з 2018/7/14 року, ми будемо виділяти 10% всіх отриманих комісій в SAFU, щоб запропонувати захист нашим користувачам і їхніх коштів в крайніх випадках. Цей фонд буде зберігатися в окремому холодному гаманці».

Binance також оголосив, що вони будуть пропонувати нульову плату за торги на своїй платформі з 5 по 14 липня для всіх користувачів, які були негативно зачеплені під час незвичайної торговельної діяльності SYS. Решта – отримають відшкодування 70% комісій протягом того ж періоду в формі токенів BNB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *