Monday , 25 March 2019

Binance співпрацюватиме з Фондовою біржею Мальти для запуску нової цифрової біржі

Binance, найбільша в світі криптовалютна біржа за обсягом щоденних торгів, оголосила про партнерство з Фондовою біржею Мальти, з метою запуску нової цифрової біржі, спеціально призначеної для торгівлі security-токенами, токенами з властивостями цінних паперів.

Угода була підписана у вівторок через меморандум про взаєморозуміння між головою MSE Джозефом Портеллі і фінансовим директором Binance Вей Чжоу.

Це вже не перший раз, коли анонсується новий цифровий обмін на Мальті. Раніше минулого місяця інвестиційна платформа Neufund і польська криптовалютна біржа Bitbay також оголосили про аналогічну угоду з Фондовою біржею Мальти.

На прес-конференції після підписання угоди, технологія була описана, як революційна, і змінююча світ. При цьому, було визнано і те, що як і багато інших нових технологій, блокчейн і криптовалюти не позбавлені своїх ризиків.

Як стало відомо, MSX PLC, дочірня компанія фінтех і цифрових активів на Мальтійській фондовій біржі, була створена спеціально для таких підприємств. Представники мальтійської фондової біржі (MSE) наголосили на необхідності прозорості та ефективних заходів боротьби з відмиванням грошей, а також дотримання прав споживачів, пояснивши, що різниця між Мальтою та іншими юрисдикціями полягає в тому, що Мальта визнала, що нова технологія потребує нових правил. Крім того, підхід Мальти до роботи з новим сектором вже отримав високу оцінку від деяких з кращих юридичних експертів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *