Monday , 22 April 2019

Binance співпрацюватиме з Chainalysis з метою боротьби з шахрайством

У прес-релізі в середу 17 жовтня, дослідницька фірма Chainalysis оголосила про своє майбутнє співробітництво з криптовалютною біржею Binance з метою поліпшення виявлення підозрілих транзакцій.

Binance, в даний час найбільша в світі криптовалютна біржа за обсягом, продовжує розширюватися на різні міжнародні ринки, дотримуючись вимог кожної юрисдикції по боротьбі з відмиванням грошей (AML) і know-your-customer (KYC).

Chainalysis полегшує цей процес, стверджує фірма, використовуючи моніторинг в реальному часі для відстеження походження кожної транзакції, зробленої на платформі Binance.

Рішення, відоме як know-your-transaction (KYT), вперше з’явилося в квітні, відзначається в прес-релізі.

«Криптовалютні підприємства всіх розмірів стикаються з одним і тим же основним завданням: отримання довіри регулюючих органів, фінансових установ та користувачів», – коментує прес-реліз Джонатан Левін, співзасновник Chainalysis, додавши:

«Ми очікуємо, що більшість візьме приклад Binance, щоб розробити програми відповідності AML світового рівня з метою задоволення вимог регулюючих органів в глобальному масштабі і створити довірчі відносини з великими фінансовими інститутами».

У 2018 року різні відомі обмінні платформи, в тому числі P2P екосистема Localbitcoins, – впроваджують додаткові заходи щодо дотримання регулюючих правил, деякі з яких пов’язані з анонімністю криптовалютних користувачів. Крім того, у вересні криптообмін ShapeShift представив програму членства, яка поступово стане обов’язковою і вимагатиме надання «основної» особистої інформації.

Пояснюючи своє власне застосування правил AML і KYC, Binance припустив, що такі заходи необхідні для подальшого розширення.

«Наше бачення полягає в тому, щоб забезпечити інфраструктуру для блокчейн екосистеми і збільшити свободу грошей у всьому світі, при цьому дотримуючись регулюючих правил в країнах, які ми обслуговуємо», – сказав фінансовий директор Binance Вей Чжоу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *