Monday , 22 April 2019

Binance співпрацює з фірмою з управління ризиками IdentityMind для відповідності KYC і AML

26 березня в своєму блозі про найбільша в світі кріптовалютна біржа Binance оголосила про співпрацю з фірмою з управління ризиками IdentityMind.

Компанії об’єднали свої зусилля для вирішення питань безпеки даних і відповідності нормативам для глобальних операцій Binance, надавши інструменти IdentityMind для відповідності вимогам «Знай свого клієнта» (KYC) і «Відмивання грошей» (AML).

Семюель Лім, головний спеціаліст по дотриманню нормативних вимог в Binance, сказав, що кінцевою місією партнерства є зміцнення довіри між фінансовими установами в усьому світі, а також розвиток систем безпеки відповідно до нормативної політики в країнах, де діє Binance.

Гаррет Гафке, президент і виконавчий директор IdentityMind, вказав на величезні обсяги торгівлі на Binance, заявивши, що платформа IdentityMind призначена для задоволення масштабних вимог глобальних операцій Binance, а також надає систему оцінки ризиків.

Нещодавно оголошене партнерство стало наслідком недавнього оголошення про співробітництво між IdentityMind і позабіржовим столом Binance (OTC) Koi Trading. 12 березня компанія оголосила про партнерство для спільної розробки продукту відповідності вимогам AML під назвою Koi Compliance.

Нещодавно запущена платформа Binance Launchpad, завершила продаж токенів Celer Network (CELR) за $ 4 мільйони після двох інших первинних пропозицій монет (ICO), таких як продаж токенів BitTorrent (BTT) в січні і Fetch.AI (FET) в лютому.

21 березня, зазвичай займаючий топові місця, біржовий обмін Binance, був випереджений двома крипто-біржами в рейтингу скоригованих обсягів торгів криптовалютою на CoinMarketCap, обсяги яких були розцінені деякими дослідниками як фальшиві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *