Sunday , 26 May 2019

Binance Labs інвестує «мільйони» в децентралізований стартап монетизуючий цифровий контент

Відповідно до прес-релізу, опублікованого 1 жовтня, компанія Binance Labs інвестувала мільйони доларів в децентралізовану екосистему цифрового контента Contentos, але точний об’єм інвестицій не був розкритий.

Binance Labs, заснована найбільшим криптовалютним обміном Binance, є ініціативою, яка спрямована на підтримку ранніх етапів блокчейн і цифрових валютних проектів і підприємців шляхом прямих інвестицій, а також наставництва і надання технічних консультацій для проектів.

В рамках інвестиційного проекту Contentos, як повідомляється, розробить децентралізовану екосистему, яка забезпечить прозорість та монетизацію контенту без цензури третіх осіб або видалення контенту. Елла Чжан, глава Binance Labs, сказала:

«Ми присвятили себе визначенню реальних варіантів використання технології blockchain. Завдяки прямим інвестиціям, співпраці з іншими галузевими партнерами та програмою інкубації Labs, Binance Labs прагне допомогти фірмам втілити свої ідеї в життя і реалізувати весь потенціал технологій блокчейн.»

У червні Binance Labs взяли участь в сесії «Ask me Anything» (AMA) в Reddit, де Чжан сказала, що децентралізація є «основною цінністю Bitcoin і blockchain», заявивши, що компанія приступила до здійснення ряду ініціатив в цьому напрямку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *