Saturday , 21 July 2018

BitClave запускає ICO

Нещодавно команда BitClave анонсувала свою інновацію – екосистему активного пошуку BitClave (BitClave Active Search Ecosystem). Вона націлена на революцію реклами в електронній комерції з використанням приховування персональних даних, пропонованого технологією blockchain.

Багатомільйонна індустрія, онлайн-реклама часто здається безпрограшним сценарієм, і користувачі не хочуть ділитися особистою інформацією, а рекламодавці витрачають значну частину своїх активів на розміщення реклами.

Завдяки досягненням блокчейну колишній керівник служби безпеки LG Олександр Бессонов і команда BitClave розробили екосистему, в якій рекламодавці і аудиторія можуть взаємно виграти.

BASE

BitClave Active Search Ecosystem, або BASE, є платформою, яка дозволяє користувачам знаходити продукти з використанням надійної пошукової системи, заповненої пропозиціями продавців електронної комерції. Користувачі можуть створювати профілі, що описують типи контенту, які їм потрібні.

В даному випадку блокчейн використовується як децентралізована захищена база даних. Користувачі будуть створювати своє “цифрове посвідчення” під час реєстрації в системі, так як їм знадобиться особистий гаманець для накопичення токенів CAT. Це посвідчення буде використовуватися в BitClave Search, так само як і іншими партнерами системи. Анонімізація призначених для користувача даних буде відбуватися автоматично, так як вони обробляються і зберігаються на блокчейні. Для того, щоб захистити призначені для користувача дані, які отримають партнери системи, вони будуть автоматично анонімізуватися.

Ідеальний збіг

Націлений на використання приватного характеру транзакцій на основі блокчейна для поліпшення реклами, BASE є взаємодією між користувачами і рекламодавцями, яка допомагає користувачам фільтрувати нерелевантні оголошення, покращуючи їх цифровий досвід, в той час як платна реклама поширюється тільки на тих, хто знаходить її актуальною.

Як пояснив Алекс: «Як ви можете стимулювати людей монетизувати свої дані? Якщо ви приберете посередника, ми зможемо зробити пряме посилання. Якщо ви шукаєте машину, і у мене є машина для продажу, ваш єдиний варіант – пройти через посередника. Але в майбутньому я, можливо, зможу звернутися до вас безпосередньо».

Попередній продаж токенів

Попередній продаж Consumer Attention Token почався 25 липня, і протягом декількох годин спостерігався величезний ажіотаж. Унікальний підхід BitClave до продажу токенів аналогічний дисконтованій передпродажній моделі, що дозволяє інвесторам і зацікавленим сторонам купувати CAT за пільговою ставкою для заохочення інвесторів всіх рівнів.

Первісний попередній продаж було запущено зі знижкою 50%, $ 0,05 за CAT, до досягнення певної межі. Цей шаховий підхід до продажів токенів довів максимальну доступність недавно випущених токенів в минулому, і команда BitClave сподівається забезпечити участь якомога більшої кількості людей.
Цей інноваційний підхід до цифрової реклами з продажею токенів, розроблений для зручності користувачів, обіцяє зробити BitClave і BASE основними гравцями в майбутньому реклами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *