Sunday , 26 May 2019

Bitcoin банкомати захоплюють територію США

bitcoinatm

З початку літа, збільшилась кількість Bitcoin банкоматів (або “BTMs”), встановлених по всій території США. За останні кілька місяців з’явилося майже 20 нових машин.

EasyBit додає шість BTMS у США

Мережа EasyBit BTM оголосила, що встановила шість нових машин в чотирьох штатах. Центральний офіс знаходиться в США і Аргентині, EasyBit набирає обертів.

Фірми встановила свій перший BTM в тайському ресторані в Амстердамі. В даний час працює 35 машин компанії в дев’яти країнах. EasyBit використовує як GenesisCoin і BitAccess криптовалюти.

Шість нових BTMs знаходяться в штатах Техас, Гаваї, Джорджія і Юта. З моменту свого заснування в 2013 році EasyBit став авторитетним постачальником Bitcoin автоматів. Майкл Дюпре, генеральний директор і засновник EasyBit, сказав:

“Ми спостерігали, що додавання Bitcoin ATM значно покращує Bitcoin прийняття в цих громадах. У місцях, де було встановлено автомати спостерігається збільшення доходу, що робить їх вигідними для всіх”.

ATM провайдер Athena Bitcoin продовжує зростати

Інший ATM оператор на основі Bitcoin є зростаючою американською компанією під назвою Athena Bitcoin. У Дейтоні, штат Огайо компанія запустила сім нових BTMs у вересні минулого року.

Athena Bitcoin також збільшила свої зусилля, щоб бути одним з головних постачальників Bitcoin у США. На разі компанія має сім нових автоматів, розташованих в Техасі, Іллінойсі, Джорджії і Флориді, всого ж компанії належить 25 BTMs.

Coinsource топ- BTM Оператор в Америці

Coinsource є найбільшим постачальником BTM в США. Далласька фірма, заснована в 2015 році, має в цілому 42 автомати в семи штатах. У серпні минулого року компанія додала ще чотири машини до свого списку в Нью-Йорку, штат Невада, і Пенсільванії.

Coinsource прагне до подальшого розширення і вважає, що в даний час є найбільш географічно різноманітною мережею банкоматів, що працюють в Америці. За словами CoinATMRadar.com, компанія в даний час охоплює 11% ринку США BTM. Coinsource використовує машини, вироблені GenesisCoin і планує реалізувати ще двосторонні BTMs в майбутньому. У серпні цього року, коли компанія додала свої чотири нові машини, генеральний директор Шеффілд Кларк заявив:

“З самого початку, наша команда хотіла вирішити проблему доступу до Bitcoin. Сьогодні мільйони споживачів по всій території Сполучених Штатів можуть знайти надійний, безпечний, миттєвий доступ до сумісного Coinsource Bitcoin банкомату поблизу”.

Bitcoin банкомати швидко розповсюджуються

Інфраструктура Bitcoin ATM зростає досить швидко з 795 машинами по всьому світу, відповідно до CoinATMRadar. Тож не дивно, що США має значну частку цих автоматів. Основна увага цих трьох компаній спрямована на продовження просування Bitcoin автоматів.

Оператори і виробники вважають, що вони працюють в правильному напрямку, і цей тип BTM бізнесу не показує ніяких ознак уповільнення найближчим часом.Чим більше встановлено Bitcoin банкоматів в США і в усьому світі, тим більший доступ отримують користувачі до криптовалютних рішень.

One comment

  1. Me and this article, sitting in a tree, L–GEAR-N-I-N–!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *