Monday , 24 June 2019

Bitcoin впав до $ 7,900 на тлі загального спадного тренда

Середа, 22 травня – більшість з 20 найбільших криптовалют повідомляють про помірні втрати за день, оскільки Bitcoin (BTC) знову опускається нижче позначки в $ 7 900.

За даними CoinMarketCap, біткоін впав більш ніж на 0,5% за день, торгуючись на рівні $ 7850 на час друку. Згідно тижневому графіку, монета впала на 1,83%.

Раніше на цьому тижні надійшло повідомлення про те, що CME Group, друга світова біржа, на якій котируються ф’ючерси на біткоіни (BTC), збирається записати в свій актив найбільший за обсягами торговельний місяць для ф’ючерсів на BTC.

Ether (ETH) утримує свою позицію найбільшого альткоіна за ринковою капіталізацією, яка в даний час складає $ 26,9 млрд. Другий за величиною альткоін, XRP, має ринкову капіталізацію в $ 16,5 млрд на момент публікації.

Дані CoinMarketCap показують, що ETH виріс більш ніж на 0,5% за останні 24 години. На момент публікації ETH торгується близько $ 252. На тижні, монета також демонструвала зниження вартості більш ніж на 8,7%.

XRP знизився майже на 1% за останні 24 години і в даний час торгується на рівні $ 0,391. За тиждень монета впала на 9,2%.

Серед 20 найбільших криптовалют єдина, яка продемонструвала двозначне зростання, – це bitcoin sv (BSV), який під час друку виріс більш ніж на 25%.

Згідно вчорашніх новин, промоутер BSV і самопроголошений Сатоші Накамото Крейг Райт подав заявки на реєстрацію авторських прав в США для whitepaper і коду Bitcoin.

Під час друку загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют становить $ 246,2 мільярда, що на 0,5% вище значення, про яке повідомлялося тиждень тому.

На традиційних ринках, фондовий ринок США сьогодні демонструє дискретне зростання: S & P 500 виріс на 0,85%, а Nasdaq виріс на 1,08% під час преси. Індекс волатильності CBOE (VIX), з іншого боку, виріс на 1,74% за день.

Основні нафтові ф’ючерси та індекси сьогодні в основному знижуються: WTI Crude знизився на 1,43%, Brent Crude знизився на 0,8%, а Mars Mars знизився на 0,92% на час друку. За даними OilPrices, індекс OPEC знизився на 0,14%, а індекс цін Canadian Crude Index впав на 1,86%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *