Thursday , 25 April 2019

Bitcoin долає позначку в $3450 на тлі незначного зростання фондового ринку

П’ятниця, 8 лютого. Більшість з 20 найбільших криптовалют повідомляють про невелике або значне зростання за день, причому Bitcoin (BTC) знову подолав позначку в $ 3450, згідно з даними Coin360.

За даними CoinMarketCap, в момент публікації, Bitcoin виріс на три чверті відсотка в день, торгуючись близько $ 3462. Якщо подивитися на тижневий графік, то поточна ціна трохи більше ніж на половину відсотка нижче $ 3484 – ціни, по якій Bitcoin почав тиждень.

Топ-альткоін Ripple (XRP) додав у вартості більш ніж на 2 відсотки за 24 години, і в даний час торгується на рівні близько $ 0,299. На його тижневому графіку поточна ціна більш ніж на 3 відсотки нижче, ніж $ 0,308, ціна, по якій XRP почав тиждень.

Ethereum (ETH), другий за величиною альткоін за ринковою капіталізацією, збільшив свою вартість майже на чотири відсотки за останні 24 години. На момент публікації ETH торгується близько $ 109, почавши день зі $ 105. На тижневому графіку поточна вартість Ethereum вище $ 107, ціни монети тиждень тому. Крім того, поточна ціна також майже на відсоток нижче, ніж $ 110, максимум середини тижня.

Серед топ-20 криптовалют Litecoin (LTC) демонструє найбільш помітне зростання – майже на 17 відсотків. Litecoin сьогодні зайняв четверте місце за ринковою капіталізацією, витіснивши звідти EOS.

Цей великий рух може бути пов’язаний з нещодавно оприлюдненим партнерством між Litecoin і Beam для реалізації Mimblewimble через блоки розширення на Litecoin.

Нещодавно творець Litecoin, Чарлі Лі заявив, що він зосередиться на тому, щоб зробити криптовалюту більш гнучкою і приватною. Протокол Mimblewimble, згідно з вищезазначеним оголошенням, «призначений для поліпшення конфіденційності і масштабованості».

Фондовий ринок переживає невеликий спад: S & P 500 сьогодні знизився на 0,69 відсотка, а Nasdaq – на 0,7 відсотка. Індекс волатильності CBOE (VIX), з іншого боку, виріс на 6,72 відсотка від свого значення за день на момент друку.

Як показав аналіз, зростання, яке спостерігалося на фондовому ринку, є пасткою.

На основних нафтових ф’ючерсах та індексах спостерігаються змішані руху ринку: WTI Crude знизився на 0,15 відсотка, а Brent Crude виріс на 0,37 відсотка. Mars US, з іншого боку, знизився на 1,12 відсотка, Opec Basket виріс на 0,37 відсотка, а канадський індекс нафти знизився на 0,36 відсотка, повідомляє oilprice.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *