Wednesday , 27 March 2019

Bitcoin затьмарює собою Blockchain для Lightning Labs

Останнім часом криптовалюти привертають до себе загальну увагу, залишаючи в тіні технологію blockchain.

Генеральний директор компанії Lightning Labs, розробник протоколу масштабування Lightning Blockchain, Елізабет Старк виступила з інтерв’ю для Yahoo Finance 5 квітня, кинувши виклик Уолл-Стріт і традиційному фінансовому сектору, який робить ставку на Blockchain, а не Bitcoin.

«Коли ми заснували компанію Lightning Labs, ми фактично вилучили слово« Bitcoin »з нашого поля зору і маркетингового матеріалу, тому що поняття було тісно пов’язане з поняттям Blockchain. Зараз, я розумію, що стартап входить в біткоін-світ, а не блокчейн, де люди розуміють, що собою представляють криптовалютні технології і які переваги вони надають. Наприклад, алгоритм PoW (Proof-of-Work) і приватні ключі роблять Bitcoin особливим, як і багато іншого. Якимось чином частина Blockchain відокремилася і стала окремим поняттям».

Старк підкреслила зростання блокчейна, в тому числі і за рахунок біткоіна, який став табу в фінансових послугах. Lightning в той час розробляла програмне забезпечення для bitcoin, а Старк та інші розробники знали, що рішення банківської галузі про боротьбу з біткоіном грунтувалося на дезінформації.

Інші блокчейн ветерани раніше вказували на те, що «блокчейн не існує без біткоіна» через мережу, підтримувану майнерами.

Успіх Lightning тісно пов’язаний з ростом показників ринкової капіталізації не тільки Bitcoin, але і всіх провідних криптовалют в кінці 2017 року. Хоча з того часу ринкова вартість всіх цифрових валют значно впала, не все так уже й погано, коли ти розробник в мережі Bitcoin, зазначила Старк. Але, в той же час, вона запевнила, що цінові перепади негативно позначаються і на діяльності технічних розробників, тому Старк за стабільність ринку.

Lightning Network

Lightning стоїть за програмним забезпеченням Lightning Network, яке знаходиться в бета-версії на даний момент. Софт був розроблений, щоб прискорити проведення транзакцій в мережі Bitcoin, і інших криптовалют. Lightning Network доступна для використання і в мобільних пристроях.

На сьогоднішній день, біткоін є не тільки засобом збереження вартості, а й платіжним засобом, тоді як його використання в якості засобу платежу є проблематичним через тривалість і високу вартість транзакцій. Lightning Network намагається вирішити існуючу проблему, спрощуючи проведення операцій між покупцем і продавцем, замість того, щоб покладатися на добровольців для перевірки кожної транзакції. Це відкриває двері для більшої кількості можливостей для біткоіна і мікроплатежів.

Старк звернула увагу на «дорожню карту» мережі Lightning Network, в тому числі, і на можливість досягнення «тисяч транзакцій в секунду, або навіть мільйонів в секунду», що затьмарює можливості Visa. Не дивно, що керівники Visa відчувають загрозу з боку біткоіну.

Що стосується гігантів традиційних фінансів, то скептицизм щодо кібер-ризиків, цінової волатильності і неадекватної ринкової цілісності криптографічної сфери змусив багатьох підтримувати кооптації технології Blockchain.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *