Sunday , 16 June 2019

Bitcoin знову вище $ 4000, а всі топ-криптовалюти фіксують прибутки

У неділю, 23 грудня, за даними CoinMarketCap, у всіх 20 найбільших криптовалют спостерігався помірний ріст, при цьому ціна Bitcoin (BTC) знову перевищила $ 4000.

На момент публікації в пресі, Bitcoin виріс майже на чотири відсотки за день, торгуючись на рівні $ 4050. Якщо подивитися на тижневий графік, то поточна ціна нижче максимуму п’ятниці, що становить майже $ 4200; але криптовалюта як і раніше торгується значно вище $ 3294.

Ripple (XRP) – друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією – виросла більш ніж на п’ять відсотків за день, торгуючись на рівні $ 0,374 на момент публікації.

На тижневому графіку поточна ціна значно вище, ніж $ 0,292, ціна, по якій XRP почав тиждень. Проте, поточна ціна трохи нижче, ніж максимум в $ 0,389, досягнутий в середу.

Ethereum (ETH) залишається третьою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією, збільшившись на 15 відсотків за останні 24 години. На момент публікації ETH торгується по $ 128, почавши день з $ 111 і досягнувши внутрішньоденного максимуму в $ 133.

На тижневому графіку поточна ціна помітно вище, ніж $ 87 – значення ETH, досягнуте в понеділок.

Серед топ-20 криптовалют, деякі фіксують значно більші темпи зростання. А саме, NEO додав 12%, а EOS також виріс майже на 12%, Cardano (ADA), Litecoin (LTC), IOTA і Ethereum Classic (ETC) зросли майже на 10%.

Сукупна ринкова капіталізація всіх криптовалют зросла до більш ніж $ 135 мільярдів на момент публікації. Це ставить поточну ринкову капіталізацію близько тижневого максимуму, що перевищує $ 137 мільярдів, після початку тижня всього з $ 104 мільярдами.

Раніше на цьому тижні два конгресмена Сполучених Штатів представили законопроект, що має назву «Закон про класифікацію токенів», в якому пропонується виключити використання крипто-активів в якості цінних паперів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *