Sunday , 26 May 2019

Bitcoin знову тестує $ 4K

Вівторок, 19 лютого. Криптовалютні ринки продовжують набирати обертів: за даними CoinMarketCap, всі 20 найбільших монет за ринковою капіталізацією знову демонструють зростання, в той час як Bitcoin (BTC) знову тестує $ 4000.

Після невеликого зниження до $ 3 908 вчора, Bitcoin продовжив зростання до нової цінової позначки, в даний час торгуючись на рівні $ 3 941 і, збільшившись на 4,4 відсотка за останні 24 години. Топ-криптовалюта продемонструвала різке зростання 17 лютого і наблизилася до $ 4000 вчора, торкнувшись $ 3973, найвищого цінового показника з 10 січня. Bitcoin виріс на 9,3 відсотка за останні 7 днів.

 

Ethereum (ETH), друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, зросла приблизно на 3,5 відсотка, наближаючись до $ 150. Протягом тижня в Ethereum спостерігалося значне зростання – більш ніж на 22 відсотки з 12 лютого, коли альткоін торгувався на рівні близько $ 121.

Ripple (XRP), другий за величиною ринкової капіталізації альткоін, виріс приблизно на 8,3 відсотка і торгується на рівні $ 0,338, що становить близько 12 відсотків зростання за останні 7 днів. Нещодавно BankDhofar, другий за величиною банк за ринковою вартістю в Омані, почав використовувати технологію RippleNet для транскордонних платежів до Індії.

EOS (EOS), четверта за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, демонструє найбільше зростання за останні 24 години і 7 днів, збільшившись більш ніж на 15,7 відсотка за день і приблизно на 30,5 відсотка за тиждень.

Загальна ринкова капіталізація зросла до $ 135 млрд. після того, як з 8 лютого перебувала на рівні $ 120 млрд. Щоденний обсяг торгів продовжував набирати обертів, в даний час спостерігається невелике зниження з $ 36 до $ 35 млрд.

Вчора регулюючий орган за ф’ючерсними контрактами в Індонезії прийняв правову основу для роботи на ринках ф’ючерсів, з криптовалютними і цифровими активами, офіційно вимагаючи від декількох організацій на ринку запитувати схвалення регулюючих органів і подавати заявки на реєстрацію до законного запуску підприємств в Індонезії.

Також, 18 лютого, відомий венчурний інвестор Тім Дрейпер заявив, що через п’ять років тільки злочинці будуть використовувати фіат, так як криптовалюта стає повсюдно поширеною. Дрейпер також стверджував, що Bitcoin більш безпечний, ніж долар США, і порівняв переведення в готівку грошей з BTC з обміном золота на мушлі.

За даними CNBC, після тривалих вихідних на честь Дня президента в Сполучених Штатах, ф’ючерси на акції у вівторок практично не змінилися, оскільки трейдери очікували нових даних про останній раунд торговельних переговорів США і Китаю. Згідно з даними, отриманими CNBC, індекс Dow Jones Industrial Average впав приблизно на 20 пунктів при відкритті, тоді як NASDAQ і S & P 500 залишилися на колишньому рівні.

Тим часом, нафта у вівторок залишалася в межах видимості свого максимуму 2019 року, що становив майже $ 67 за барель, що було підтримано скороченням поставок під керівництвом OPEC, хоча очікується, що стурбованість з приводу уповільнення економічного зростання стримає попит.

Оскільки, згідно з повідомленнями, долар США ослаб в очікуванні торговельної угоди між США і Китаєм, ціни на золото зросли до найвищого рівня за більш ніж два тижні в понеділок, в той час як паладій досяг рекордного рівня в $ +1449. Ф’ючерси на золото в США виросли на 0,3 відсотка до $ 1326,1 за унцію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *