Friday , 22 March 2019

Bitcoin майнінговий гігант Bitmain закриває ізраїльське відділення на тлі ринкових проблем

Оскільки ціни на bitcoin більш ніж на 80 відсотків нижче його рекордно високого рівня, навіть Bitmain, найбільша в світі фірма з майнінгу криптовалют і найцінніша компанія в галузі криптовалют, застрахувала себе від збитків.

Згідно з ізраїльським діловим виданням Globes, що базується в Китаї компанія Bitmain закрила Bitmaintech Israel, центр розвитку, створений два роки тому в Раанані. Всі 23 співробітника в офісі будуть звільнені, а віце-президент Bitmain Гаді Глікберг, який очолює центр, також покине фірму.

Bitmain виправдовує звільнення триваючим ведмежим ринком, який почався в кінці року і погіршувався з кожним місяцем. Згідно зі звітом, Глікберг сказав співробітникам:

«За останні кілька місяців ринок криптовалют піддався перебудові, що змусило Bitmain проаналізувати свою діяльність по всьому світу і переорієнтувати свій бізнес в відповідно до поточної ситуації».

У той час як основний бізнес Bitmain полягає в розробці і виробництві устаткування для майнінгу криптовалют, офіс фірми в Ізраїлі зосередив свої зусилля на розробці майнінг пулу Connect BTC і технології штучного інтелекту (AI), що використовується в проекті Bitmain «Sophon».

Рішення закрити свій офіс в Раанані є різка зміна з липня, коли, як повідомляється, Bitmain намагався потроїти розмір свого ізраїльського центру розвитку, в якому в той час працювало 15 осіб.

Проте, на додаток до загального зниження цін на криптовалюти, Bitmain, як повідомляється, також зіткнувся з перешкодами через погані бізнес-рішення, які продовжують позначатися на його балансі, оскільки він наближається до своєї давно запланованої первинної публічної пропозиції (IPO), для якої він подав заявку на реєстрацію  на початку цього року. Фірма також нещодавно зазнала істотну перестановку в раді директорів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *