Thursday , 21 February 2019

Bitcoin Майнінг в космосі

У понеділок компанія Space Miner One запустила в стратосферу однойменну майнінговую установку, де майнер підтверджував транзакції в мережі і здобував Bitcoin на висоті 30,5 км від поверхні планети.

Приєднаний до повітряної кулі, корабель Space Miner One дрейфував в нижній атмосфері, перш ніж повернутися на Землю на парашуті, де він був благополучно вилучений з поля в Литві. Майнер був підключений до Інтернету через супутниковий телефон, був оснащений мікросхемою ASIC, Raspberry Pi 3, батареєю, GoPro Hero 5 і металевою сувенірною монетою для переможця конкурсу.

В інтерв’ю керівник Miner One Пранас слушно розповів про значення запуску і його планах на майбутнє.

«Мета Space Miner One – символічно виразити нашу впевненість в тому, що біткоіни і криптовалюта в цілому – це майбутнє, як і революційна технологія в їх основі: так звана технологія blockchain. І з цією новою технологією, межа – тільки небо ».

Слушніс може похвалитися вражаючим резюме, в тому числі більш ніж 20-річним досвідом у галузі побудови і управління бізнес-даними та інформаційними центрами. В даний час проект Miner One залучає кошти для будівництва майнінгової ферми на півночі Швеції, де низькі ціни на енергію.

Наступним кроком проекту є будівництво майнінгового центру. Слушніс повідомив, що вони хочуть почати майнінг з ростом цін на біткоін і ефір. Проект зобов’язався почати виплати інвесторам до кінця літа.

Генеральний директор Miner One сказав CCN, що, хоча запуск в понеділок був символічним, він твердо впевнений, що майнінг криптовалют в космосі стане реальністю в майбутньому.

«Ми навіть чули про те, що НАСА досліджує можливість використання технології блокчейн для зв’язку і навігації в космосі».

У той час як команда Miner One буде вставати на ноги, NASA дійсно розпочали дослідження технології блокчейн для космічної навігації, і цілком можливо, що в майбутньому супутники, озброєні майнерами і сонячними батареями, можуть працювати з кріптовалютними мережами і генерувати Bitcoin з космосу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *