Sunday , 16 June 2019

Bitcoin на підйомі

За останні 12 годин обсяг BTC виріс з $ 3,5 млрд. до $ 4,9 млрд., оскільки стійке збільшення ціни з $ 7 400 до $ 7 700 викликало інтерес на ринку. Несподіване збільшення вартості BTC тимчасово призвело до істотного зростання деяких токенів, таких як Basic Attention Token (BAT) і Augur (REP).

22 липня REP виріс більш ніж на 35 відсотків по відношенню як до BTC, так і до долара США, після збільшення обсягу з 70 BTC до 2000 BTC на Binance, найбільшому на світовому ринку криптовалютному обміні. Протягом 24 годин ціна REP впала на 15 відсотків з майже 0006 BTC до 0,00435 BTC.

Bitcoin і Bitcoin Cash були в змозі забезпечити імпульс з 2-процентним збільшенням ціни, в той час як інша частина ринку значно знизилася протягом короткого періоду часу. Навіть токени, такі як 0x (ZRX) і Decentraland (MANA), які дуже добре проявили себе проти біткоіна минулого тижня, впали більш ніж на 8 відсотків.

Aelf (ELF), Ontology (ONT), ICON (ICX) і Zilliqa (ZIL) впали до своїх щомісячних мінімумів, незалежно від сильного руху біткоіна.

Часто токени слідують за рухом BTC і ether, з посиленими рухами як до зниження, так і до підвищення. Коли BTC падає, токени падають з великим відривом і при різкому стрибку BTC значно збільшуються і токени.

Протягом липня токени намагалися підтримувати імпульс навіть протягом коротких коригувальних ралі біткоіна, демонструючи дивну поведінку проти основних цифрових активів.

Зникнення корельованих рухів між токенами і основними цифровими активами можна пояснити тенденцією інвесторів на криптовалютном ринку, що роблять ставку на біткоін на тлі ведмежого ринку, для забезпечення стабільності і зниженого волатильності.

Позитивні зміни

На цьому тижні Facebook і Google, дві з найбільших соціальних мереж і рекламних платформ, відновили рекламу Coinbase, найбільшої брокерської компанії і криптовалютного обміну на світовому ринку.

Аналітики заявили, що відновлення реклами Coinbase двома інтернет-конгломератами показало, що вони мають намір обслуговувати законні компанії і боротися з шахрайськими операціями, такими як шахрайські ICO і продаж токенів.

Визнання існування хороших учасників в просторі і боротьба з підприємствами, які покладаються на зловживання службовим становищем, є важливим кроком на шляху легалізації всього сектора криптовалюта який в кінцевому підсумку може вплинути на вартість криптовалют в довгостроковій перспективі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *