Friday , 22 March 2019

Bitcoin падає до рівня $ 3400, Ethereum впав до двозначних цифр

У п’ятницю, 7 грудня, криптовалютні ринки знову переживають серйозний спад, причому практично всі великі монети за ринковою капіталізацією демонструють двозначні втрати. Деякі монети знизилися більш ніж на 20%, згідно з даними Coin360.

Bitcoin (BTC) на своєму 24-годинному графіку обрушився більш ніж на 11% і торгується на рівні $ 3400 на момент публікації. Короткостроково досягнувши рівня $ 4300 на початку грудня, топ-монета зазнала серйозних збитків за кілька днів до сьогоднішнього карколомного падіння.

На тижні Bitcoin знизився приблизно на 20,5%; щомісячні втрати становлять 47,3%.

Друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією Ripple (XRP) знизилася приблизно на 12% за день, торгуючись майже на рівні $ 0,30 на час друку, згідно з індексом цін Ripple Cointelegraph. Щотижневі і місячні графіки Ripple також характеризуються втратами близько 23,5 і 40% відповідно.

Займаючий третє місце серед криптовалют за ринковою капіталізацією Ethereum (ETH), продемонстрував 16% втрати за 24-години на час друку. Топ-альткоін впав до двозначного значення, і в даний час торгується на рівні $ 84. На тижні Ethereum знизився на 31,4%; місячні втрати близькі до 60%.

Практично всі інші монети топ-десятки на CoinMarketCap в червоному; Stellar (XLM) і Bitcoin Cash (BCH) знизилися майже на 18%, відповідно, і торгуються на рівні $ 0,11 і $ 102,3; восьмий за величиною в крипто-рейтингу Litecoin (LTC) впав майже на 15%, торгуючись на рівні $ 25,3, а EOS (EOS) – отримав найсильніший удар, знизившись майже 23% за день до $ 1,68.

Отриманий в результаті форку, “Bitcoin SV” (BSV) – єдиний виняток з першої десятки, злетів на 20% за день до $ 109, і займає в рейтингу місце 5-ої за величиною криптовалюти. При ринковій капіталізації близько $ 1,94 млрд. за станом на час друку, BSV утримує невелику маржу перед BCH; останній, який посів 7-е місце, в даний час має ринкову капіталізацію в розмірі близько $ 1,77 млрд.

Згідно вчорашнім новинам, був поданий новий позов від компанії з розробки технологій UnitedCorp проти Bitmain, Bitcoin.com, Roger Ver і Kraken Bitcoin Exchange, в якому стверджується, що підсудні займалися маніпуляціями і нечесними практиками в ході безпосередніх наслідків форку BCH-BSV.

Решта монет у верхній двадцятці за ринковою капіталізацією продемонстрували втрати в діапазоні від 8 до 22%.

IOTA (MIOTA) впала більш ніж на 16% до $ 0,22, Binance Coin (BNB) впала трохи нижче 20% до рівня $ 4,56, а орієнтовані на конфіденційність Monero (XMR) і ZCash (ZEC) знизилися на 14,5 і 20% відповідно.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют становить близько $ 107,1 млрд., що приблизно на 20% менше, ніж на початку тижневого графіка, коли вона наблизилася до $ 136 млрд.

На тлі серйозного спаду ринку, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) тим часом знову відклала своє рішення про схвалення великомасштабного біржового фонду Bitcoin ETF від інвестиційної фірми VanEck і блокчейн компанії SolidX. В даний час встановлено новий крайній термін в лютому 2019 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *