Friday , 19 April 2019

Bitcoin падає до $ 3900, криптовалютний ринок втрачає $ 12 мільярдів

Криптовалютний ринок втратив понад $ 12 мільярдів від своєї оцінки за останні 24 години, так як ціна Bitcoin впала нижче позначки в $ 4000.

Основні криптовалюти, в тому числі Stellar (XLM) і Bitcoin Cash (BCH), в середньому втратили близько 6 відсотків, що свідчить про відсутність імпульсу і торгової активності.

У разі якщо ціна домінуючої криптовалюти впаде нижче позначки в $ 4 000 і не відновиться до діапазону від $ 4 200 до $ 4400, то подальше зниження до регіону $ 3000 може стати можливим.

Починаючи з неділі, Bitcoin (BTC) продемонстрував зниження свого щоденного об’єму з приблизно $ 6 мільярдів до $ 5,2 мільярда, оскільки його ціна впала. У нормальних умовах, під час низхідного тренда, обсяг BTC має тенденцію до зростання, оскільки на ринок виходить все більше замовлень на продаж.

Зниження об’єму BTC в міру того, як його ціна впала майже на чотири відсотки за останні 12 годин, свідчить про те, що актив демонструє низький імпульс без особливих зусиль на рівні підтримки в розмірі $ 4000 для підтримки позитивного короткострокового руху ціни.

Протягом останніх п’яти днів, можливо, завдяки позитивній зустрічі президента США Дональда Трампа і президента Китаю Сі Цзіньпіна з потенційною торговельною угодою, ринки Доу-Джонса і США значно зросли.

З 27 листопада промисловий індекс Доу-Джонса збільшився на 1 065 пунктів, майже повністю оговтавшись від спадного тренда за місяць, протягом якого за три тижні були втрачені щорічні прибутки.

Однак, в той час як ринок США відновився, криптовалютний ринок продовжує демонструвати недолік сили і об’єму.

Алекс Крюгер, економіст і криптовалютний аналітик, заявив, що Bitcoin не демонструє ніякої кореляції з S & P 500, а також іншими ринками США. Він сказав:

«Останнім часом Bitcoin позитивно корелював з S & P 500. Однак короткострокові кореляції нестійкі і коливаються навколо нуля, а кореляція на 180 днів стоїть точно на рівні 0.»

Потенційний каталізатор

Відновлення фондового ринку США, очікуване більшістю інвесторів, враховуючи неминучість торгової угоди між США і Китаєм, не робить ніякого впливу на цінову тенденцію криптовалют.

Минулого тижня кілька звітів стверджували, що, оскільки інвестори на ринку США, на даний момент орієнтовані на вихід, високоприбуткові активи з високим ризиком, такі як криптовалюти, були прирівняні до традиційних інвестиційних коштів і активів.

Грунтуючись на ціновій тенденції Bitcoin протягом останніх двох тижнів, якщо BTC впаде до низького рівня в $ 3000, в найближчі дні може бути встановлений новий місячний мінімум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *