Wednesday , 19 December 2018

Bitcoin сервіс провайдери розкривають плани щодо Bitcoin Gold

На цьому тижні Bitcoin -ентузіасти багато разів обговорювали форк Bitcoin Gold в соціальних мережах і криптовалютних форумах. Тому багато біткоін сервіс провайдерів почали публічно пояснювати позицію своїх компаній щодо цього форку і пов’язаного з ним токена.

21 жовтня криптовалютна біржа Coinbase розкрила свої плани щодо bitcoin gold. Coinbase каже, що протокол несумісний з існуючою версією bitcoin, і компанія не буде підтримувати цю вилку.

«В даний час Coinbase не може підтримувати bitcoin gold, тому що його розробники не зробили цей код доступним для огляду громадськості. Це серйозний ризик для безпеки », – пояснює обмін з Сан-Франциско.

«Форк вже стався в точці, відомій тільки команді розробників bitcoin gold. Блокчейн Bitcoin Gold стане загальнодоступним, коли bitcoin блокчейн досягне блоку № 491,407, і це приблизно очікується 25 жовтня 2017 року. »

Як Coinbase, так і GDAX планують відстежувати bitcoin gold, щоб забезпечити безпеку і життєздатність мережі. Компанія заявляє, що пізніше вона може вирішити надати підтримку нових токенів. «Якщо Coinbase надасть підтримку bitcoin gold в майбутньому, клієнти зможуть виводити bitcoin gold, пов’язані з біткоіни балансами Coinbase / GDAX».

Два апаратних гаманця обговорюють майбутній форк

Після анонса Coinbase, в той же день популярні виробники апаратних криптовалютних гаманців, Satoshi Labs і Ledger, також дали оновлену інформацію про ситуацію з bitcoin gold. Satoshi Labs пояснює в Twitter, що заява про реакцію Trezor буде, якщо проект дійсно безпечний. «Як тільки буде безпечний шлях, ми повідомимо вам про це», – пояснює Празька компанія апаратного гаманця. Більш того, Trezor також підкреслює, що розробники bitcoin gold ще не додали захист повторного відтворення, що є проблемою для багатьох постачальників послуг. Що стосується підтримки bitcoin gold, Satoshi Labs каже, що це «залежить від таймфрейма». Якщо bitcoin gold реалізує сильний, двосторонній захист відтворення за день до вилки, ми не зможемо вчасно підготуватис ».

Французький гаманець Ledger також розповів про свої плани на bitcoin gold 21 жовтня. Постачальник апаратних гаманців Ledger заявляє:

«Ledger додасть негайну підтримку для bitcoin gold вилки, якщо / коли код буде доступний, із захистом відтворення, і якщо він буде успішним / дійсним – форк bitcoin gold відбудеться на блоці 491407 – просто тримайте свої BTC на діючій або Segwit-адресі. Більше нічого не потрібно “.

Інші пропозиції і реакції

Крім того, інший постачальник гаманців Coinomi пояснив, як він впорається з майбутньою ситуацією з розколом. Coinomi пояснює, що він буде підтримувати токени bitcoin gold. Після форку, 1 листопада, токени розколу будуть зараховані користувачам гаманців Coinomi. Компанія дає покроковий процес про те, як користувач зможе отримати свої bitcoin gold, а також заявляє, що стартап буде пропонувати цілодобову підтримку клієнтів.

Крім того, криптовалютний обмін Bittrex пояснив, що вони будуть кредитувати користувачів з bitcoin gold, якщо вони тримають біткоіни на біржі до блоку 491,407, очікуваного приблизно 24 жовтня в 3 годині ночі за тихоокеанським часом (10 годин UTC). Проте, обмін може не відображати токен розколу на ринках платформи, в зв’язку з деякими побоюваннями. Bittrex стурбований відсутністю консенсусного коду і захисту від повторного відтворення, невідомими розробниками і тим фактом, що жодна компанія не була забезпечена адекватним кодом для тестування і аудиту. Компанія також розповідає своїм користувачам про пре-майнінг bitcoin gold, і пояснює, що розробники можуть скинути ці маркери на відкритому ринку.

З майбутнім форком всього через кілька днів, і виникненням мережі bitcoin gold вже через тиждень, людям все ще важко довіряти цьому конкретному розколу. Найбільш спірними проблемами з цим форком є відсутність захисту від повтору, значний попередній випуск для розробників bitcoin gold і серйозна нестача підтримки інфраструктури. Однак, що стосується підтримки, швидше за все, більшість компаній оголосять про свої плани по обробці цієї вилки протягом наступних двох тижнів. Тим часом, все криптовалютне співтовариство знаходиться в очікуванні того чи дійсно цей проект буде життєздатний.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *