Thursday , 25 April 2019

Bitcoin стабілізується в районі $ 6500, а волатильність падає до 14-місячного мінімуму

Ціна біткоіна (BTC) стабілізувалася в районі $ 6500 в понеділок, 20 серпня, зафіксувавши невеликий прибуток, в той час як альткоіни впали ще більше.

Дані від цінового трекера Coin360 показують шостий день відносно стабільної активності для біткоіна, який з 14 серпня залишався в діапазоні від $ 6 250 до $ 6 600. На час друку BTC / USD торгувався близько $ 6,430 на основних біржах.

На відміну від волатильності, яка спостерігалася в другій половині липня і в перші тижні серпня, новонабута стабільність не залишилася непоміченою, аналітичний ресурс Diar повідомляє, що волатильність знизилася до 14-місячного мінімуму.

Волатильність токенів

Ситуація на ринках альткоінів залишається нестійкою в понеділок. Ethereum (ETH), який в останні тижні значно збільшив втрати, знизився на 4 відсотки за 24 години на час друку і знову втратив підтримку в $ 300.

Досягнувши мінімумів, що не спостерігалися з вересня 2017 року, ETH / USD лише незначно відновився.

За останні 24 години Aion, DigixDAO, OmiseGO, BAT та 0x впали більш ніж на 6 відсотків по відношенню до долара США і біткоіна.

Падіння цін на токени за останні 48 годин може бути пов’язано з надмірно агресивними угодами, ініційованими інвесторами на крипторинку, які порахували, що незначне коригуюче ралі біткоіна стало початком бичачих перегонів.

Через це багато трейдерів перерозподілили свої кошти з біткоіна, який порівняно непогано торгувався з доларом США минулого місяця, коли спостерігалося зростання індексу домінування, до токенів і високоприбуткових операцій з високим ризиком.

Деякі токени, в тому числі Ontology, Tezos і Nano, зафіксували солідний прибуток від 10 до 20%, але впали протягом дня через відсутність імпульсу в Ether та інших основних криптовалют.

У ведмежому ринку або низхідному тренді індекс домінування біткоіна має тенденцію до збільшення, оскільки інвестори вважають, що BTC є засобом збереження капіталу на криптовалютном ринку. Таким чином, за останні кілька місяців, за виключенням деяких винятків, включаючи Binance Coin (BNB), біткоін був однією з кращих криптовалют.

За останні 24 години індекс домінування BTC збільшився з 51% до 52%. Збільшення на один відсоток – незначний рух, але, з огляду на те, що ринок протягом всього цього тижня був надмірно оптимістичним в короткостроковій тенденції криптовалют, важливо постійно стежити за домінуванням BTC.

Низький обсяг

Об’єм біткоіна і інших основних криптовалют, як правило, вкрай нестабільний. Об’єм BTC може залишатися в регіоні з $ 4 млрд. і раптово збільшиться до більш ніж $ 6 млрд. протягом 24 годин, особливо під час коригувальних ралі.

Але об’єм BTC впав нижче позначки в $ 4 мільярди, рівень, якого ринок не бачив за останні два тижні. Станом на 20 серпня об’єм біткоін і Ethereum залишаються на рівні $ 3,5 млрд. і $ 1,5 млрд., що менше половини їх об’єму в червні.

У короткостроковій перспективі для біткоіна вкрай важливо підтримувати поточну стабільність, дозволяючи ринку встановити дно в нижчому ціновому діапазоні. Якщо BTC раптово підвищиться c великою маржею, це може привести до умов перепроданності на ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *