Sunday , 16 June 2019

Bitcoin тримається на рівні $ 4000 в умовах мінливого ринку

Криптовалютні ринки продовжують демонструвати змішані сигнали, при цьому більшість монет з максимальною ринковою капіталізацією фіксують помірні висхідні і низхідні зміни. Як показують дані Coin360, Bitcoin (BTC) знаходиться трохи вище позначки в $ 4000.

Топ-криптовалюта протягом останніх трьох днів торгується з різкими коливаннями, і в даний час вона знизилася на 1,4% за день, торгуючись на рівні $ 4048. Подолавши опір на рівні $ 4 000 6 січня, Bitcoin піднявся до рівня близько $ 4 100, згодом продовжуючи коливатися в діапазоні від $ 4000 до $ 4100.

У порівнянні з більш низькою ціновою точкою в першій половині свого 7-денного графіка, Bitcoin виріс на 7,9 відсотка за тиждень. У порівнянні з попереднім місяцем, монета подорожчала на 12,6 відсотка.

Для Ethereum (ETH), який як і раніше займає перше місце за величиною серед альткоінів за ринковою капіталізацією, спостерігається зниження на 0,22 відсотка до рівня $ 151. Досягнувши 5 січня максимуму тижня в $ 162, Ethereum втримав на своєму 7-денному графіку позначку $ 150 – за винятком короткого спаду до $ 147 3 січня.

З ринковою капіталізацією в розмірі $ 15,7 мільярда, актив зберігає невелику маржу, випереджаючи другий за величиною альткоін Ripple (XRP), ринкова капіталізація якого становить близько $ 15 мільярдів на момент публікації, згідно з даними CoinMarketCap.

На тижневому графіку Ethereum спостерігається зростання на 13,3%, а його зростання в цьому місяці склало 59%.

Згідно з даними CoinMarketCap, протягом дня Ripple (XRP) практично не зазнав змін в ціні й торгується близько до $ 0,36 на момент публікації.

Досягнувши тижневого максимуму близько $ 0,38 7 січня, і мінімуму $ 0,35 4 січня, актив, тим не менш, пройшов практично повне коло на тижні і не бачить процентних змін на своєму 7-денному графіку. За місяць Ripple виріс на 17,6%.

Серед решти двадцяти кращих монет на CoinMarketCap більше половини знаходяться в мінусі, а втрати обмежені трьома відсотками.

Єдиним винятком є ​​Tron (TRX), який виріс на 7,3 відсотка в день, торгуючись на позначці $ 0,028 під час друку.

Як повідомлялося раніше, peer-to-peer торрент-клієнт BitTorrent нещодавно оголосив про запуск власного нативного токена, заснованого на протоколі Tron, який отримав назву BitTorrent (BTT). Сьогодні з’явилася новина про те, що Tron найняв колишнього головного інспектора Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Девіда Лабхарта.

У зв’язку з цими новинами, TRX продемонстрував послідовне зростання на тижні, в результаті чого його 7-денне зростання досягло вражаючих 47,3%.

Як і раніше, Litecoin (LTC), який знаходиться в першій десятці, пережив одні з найважчих 24-годинних втрат, втративши у вартості більше 2 відсотків, торгуючись в районі $ 39,2. Stellar (XLM) переживає втрату 2%, в той час як Bitcoin Cash (BCH) і Bitcoin SV (BSV) втрачають близько 1,26% в день.

В контексті першої двадцятки втрати обмежені 2 відсотками – тим не менш, всі монети знаходяться в червоній зоні. Власний криптовалютний токен обміну Binance – Binance Coin (BNB), знизився на 1,2 відсотка до рівня $ 6,66; альткоін Zcash (ZEC), орієнтований на конфіденційність, знизився приблизно на 1,22 відсотка до $ 60,76.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют на момент публікації становить близько $ 136,79 млрд. – в порівнянні з тижневим мінімумом близько $ 129 млрд. 4 січня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *